Plotki o Dalekach w 8 serii

Od kiedy na początku tego roku rozpoczęło się kręcenie odcinków 8. serii, krążą plotki o tym, że Peter Capaldi zmierzy się w 8 serii z Dalekami. Star pisze na ten temat:

Peter Capaldi spełni swoje życiowe marzenie o walce z Dalekami w jego pierwszej serii jako nowy Doktor. Szefowie BBC początkowo chcieli, aby seria o przygodach Władcy Czasu w 2014 roku była „wolna od eksterminacji”. Dalekowie pojawili się zarówno w rocznicowym odcinku „Dzień Doktora”, jak i odcinku świątecznym – „Czas Doktora”. Dyrektorzy telewizyjni brali pod uwagę, że Dalekowie powinni zniknąć na jakiś czas, aby nowy Doktor mógł zmierzyć się z nowymi potworami. Ale Capaldi, który jest wielkim fanem serialu, powiedział producentom, że walka z pieprzniczkami to jego marzenie z dzieciństwa – więc postanowili je spełnić.

Właściwie nie ma żadnych informacji na temat kiedy właściwie mieliby się oni pojawić, ale raczej wcześniej niż później. Drugi epizod pasowałby do tej roli. Phil Ford, który jest odpowiedzialny za jego scenariusz, mówił wcześniej o wydarzeniach „za liniami wroga”. Czy mógł mówić o Dalekach…?

źródło: DoctorWhoTV

3 thoughts on “Plotki o Dalekach w 8 serii

  1. W sumie Dalekowie pojawiają się w każdym sezonie (mają to zapisane w kontrakcie z tego co wiemy), więc raczej ich niepojawienie się byłoby zaskakujące niż to, że będą w sezonie ;)

  2. Oj, Dalekowie to moi najbardziej znielubieni kosmici. :( Już mi się zupełnie przejedli, a nie widziałam jeszcze serii klasycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *