Pierwszy zwiastun 11 serii

Doctor Who powraca już niedługo. Niedawno dostaliśmy teaser serialu, a teraz przyszła pora na zwiastun!

Ekipa serialu pojawiła się na San Diego Comic Con, o czym informowaliśmy już wcześniej. Rozmawiali oni o tworzeniu najnowszej serii, a także podzielili się zwiastunem 11 serii. Nie zwlekajcie, oglądajcie!

Poznaliśmy też formułę 11 serii.

Co sądzicie? My jesteśmy niesamowicie podekscytowani!

Źródło: YoutubeUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl wszystko o serialu Doctor Who

12 thoughts on “Pierwszy zwiastun 11 serii

 1. No ja już jestem przekonany do nowego Doctora [czy nowej Doctor, mogę mówić mimo wszystko Doctor? :P], śrubokręt, towarzysze, nowe oblicze oraz pewnie nowy wystrój TARDIS – już mnie na prawdę nie trzeba przekonywać, ja już tylko czekam na premierę 11 serii <3
  A najbardziej przemówił do mnie fragment: "Jeśli więc ktoś jeszcze nie zna tego serialu, zakocha się w nim; jeśli już zna – zobaczy w tych dziesięciu odcinkach wszystko, co najbardziej w nim kocha.".

  1. Mówi tylko Doctor. Na początku “To wszystko jest dla mnie nowe. Nowe twarze. Nowe światy. Nowe czasy. Więc jeśli spytam się bardzo, bardzo uprzejmie… zostaniecie moimi nowymi najlepszymi przyjaciółmi?”.
   A na końcu: “Dobrze, to będzie świetna zabawa!”
   Jakoś tak.

 2. moje dwa największe plusiki, jak obejrzałam ten zwiastun na YT:
  1.bezspoilerowy zwiastun, żadnych numerów w stylu reveal głównego antagonisty/punktu fabuły w ostatniej sekundzie, jak miło
  2.w większości pozytywne komentarze pod spodem? jak bardzo miło??
  ogólnie nie ekscytuję się jakoś bardzo DW ostatnimi czasy, ale oglądać będę na 100%, i zapowiada się, że z przyjemnością :)

  1. Dokładnie, bałem się że po takim czasie ciszy BBC będzie chciało żeby trailer był z grubej rury, czyli właśnie to o czym piszesz, aby przyciągnąć niezdecydowanych. A jednak się da jak widać. Wygląda na to, że za ery Chibnalla spojlerskie akcje nie powinny się zdarzać :)

   Co do pozytywnych komentarzy, faktycznie wygląda to lepiej niż w momencie ogłoszenia Jodie, aczkolwiek… Niewątpliwie spośród trailerów ten dostał najwięcej łapek w dół. Za to liczba łapek w górę mniej więcej się utrzymuje, więc jestem zdania że odpływ nielubiących samego pomysłu kobiecej inkarnacji zostanie spokojnie zaspokojony przez nowych fanów i/lub wracających po jakiejś przerwie z różnych powodów.

 3. Zauważył ktoś, że w 0:06 Graham wygląda jakby regenerował? To na pewno nie oświetlenie jak w przypadku Ryana z wcześniejszej sceny. Czyżby jednak okazał się nie być człowiekiem, tylko z jakiegoś powodu przebywa na Ziemi? (swoją drogą skoro o regeneracji mowa w 0:18 sama Doktor wygląda jakby też trochę energii regeneracyjnej się zaczynało pojawiać. Odcinek poregeneracyjny czy jednak jest w tym coś więcej i obie sytuacje są jakoś powiązane?).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *