Pierwsze zdjęcie z odcinka świątecznego

Entertaiment Weekly podzieliło się pierwszym zdjęciem z tegorocznego odcinka świątecznego. Zobaczymy na nim Dwunastego i Pierwszego Doktora:


Być może więcej informacji poznamy już niedługo z okazji San Diego Comic Con, o czym przeczytacie tutaj.

Co sądzicie o tym zdjęciu? Czy u was też burza loków Petera Capaldiego wzbudza ekscytację? Dajcie nam znać w komentarzach.

Źródło: CBR

PATRONITEUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

6 thoughts on “Pierwsze zdjęcie z odcinka świątecznego

  1. 12 wygląda bardzo dobrze w dłuższych włosach i na prawdę nie mogę doczekać się świątecznego odcinka, nie dlatego, że będzie tam 1 Doctor, regeneracja, ale brak mi już DW i chciałbym aby święta były jutro <3

  2. im dłuższe włosy, tym lepiej wygląda :P
    a widzieliście ten post, krążył po internecie po ostatnim odcinku, w którym ktoś powiedział, że ten ostatni kostium 12, ten zniszczony czarny garnitur i kamizelka i wyciągnięte rozpięte mankiety koszuli, strasznie mu przypomina strój Davida Bowie z teledysku do Blackstar? bo o ile sama wcześniej nie miałam takiego skojarzenia, to teraz nie mogę tego odzobaczyć. (przypadek? Capaldi nosił koszulkę z Blackstar w paru wywiadach zza kulis. hm? HMM?)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *