Pierwsza informacja o 9 serii…

Po internecie krążyły różne plotki na temat kolejnej, 9 serii. A my już coś wiemy!

Ogarnięty manią prześladowczą fandom Doktora Who zdążył już posnuć ponure przypuszczenia, że pewnie na następną serię będziemy musieli dłużej poczekać – sam Steven Moffat wszakże kiedyś stwierdził, że najgorsze, co może spotkać serial, to regularność i rutyna. Mamy jednak dobrą wiadomość – ostatni numer Radio Timesa zawiera wywiad z Jenną Coleman, w którym znajduje się jedna uspokajająca informacja. I jedna mniej uspokajająca, przynajmniej dla fanów Clary.

O swojej pracy na planie Jenna Coleman wypowiedziała się następująco:

Pracuję zbyt ciężko. Nie mam chwili na wzięcie udziału w żadnym przesłuchaniu czy castingu. Zdjęcia będą trwać do października.

Wiemy, że rozpoczęto kręcenie odcinka świątecznego – wszystko wskazuje więc na to, że Clara Oswald się w nim pojawi. A co z obiecaną informacją o kolejnej serii? Jenna Coleman powiedziała:

Zdjęcia do następnej serii rozpoczną się w styczniu.

Nie wiemy jednak, czy aktorka weźmie w nich udział… Przekonamy się o tym pewnie dopiero wtedy, gdy poznamy fabułę całej ósmej serii. Możemy jednak być już chyba pewni, że Peter Capaldi nie zniknie po jednej serii, a odcinki dziewiątej serii będą emitowane podobnie jak sezon ósmy – czyli jesienią przyszłego roku. Steven Moffat również nie zamierza nas jeszcze opuszczać.

Źródło: BlogtorWhoExnaczelna Gallifrey na wygnaniu. Zapraszam na Whosome.pl!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Pierwsza informacja o 9 serii…

  1. Jak ja bym chciała, żeby Moff został, ale w nie w charakterze szefa tylko do występów specjalnych… Clarę chętnie wymieniłabym na jakąś barwniejszą postać, bardzo chętnie kogoś innego niż kolejną zadziorną współczesną dziewczynę, ale nie wiem, czy oni kiedykolwiek się na to zdecydują… Natomiast Capaldiego w ogóle nie chcę oddawać, nigdy przenigdy :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *