Peter Jackson wyreżyseruje odcinek?

Plotki o tym, że Peter Jackson jest fanem „Doctora Who” i zgodził się wyreżyserować odcinek w zamian za naturalnej wielkości Daleka krążą po sieci od dawna. DoctorWhoTV dorzuca nowe szczegóły, nadając plotce coraz więcej realności…

Światowej sławy reżyser „Władcy Pierścieni” i „Hobbita” stwierdził, że „rozmowy na temat odcinka prowadzone są całkiem poważnie”.

Nie jest żadną tajemnicą, że Peter Jackson jest fanem – świadczy o tym chociażby jego krótkie pojawienie się w „Około Pięciu Doktorach” („The Five(ish) Doctors”). Na temat odcinka „Doctora Who”, który miałby wyreżyserować, wypowiedział się następująco:

Bardzo chętnie bym to zrobił. Sprawdził swoje siły w telewizji; nigdy nie pracowałem w takich warunkach krótkich terminów i żelaznej dyscypliny. Myślę jednak, że poradziłbym sobie z tym bez problemu.

Zasugerowałem, że moglibyśmy to zrobić w Nowej Zelandii. Nakręcić jakąś historię związaną z reprezentacją Nowej Zelandii w rugby (All Blacks) i Dalekami. To mogłoby być ciekawe starcie, choć oczywiście All Blacks musieliby wygrać!

peter jackson 2

Jakkolwiek trochę trudno uwierzyć w odcinek o meczu rugby z udziałem Daleków, to jednak wygląda na to, że kiedyś w czołówce zobaczymy nazwisko Petera Jacksona. Na pewno nie w najbliższym czasie – pierwszeństwo niestety ma „Hobbit”. Ale później? To byłaby dla serialu niesamowita okazja. Oby się udało!

Źródło: DoctorWhoTV

4 thoughts on “Peter Jackson wyreżyseruje odcinek?

  1. Wczoraj, po obejrzeniu drugiej czesci ‘Hobbita” zastanawialismy sie co by bylo gdyby podczas ucieczki krasnoludow przed Smaugiem na moscie nagle pojawil sie TARDIS i wyskoczyl z niego Dziesiaty Doktor z okrzykiem “Welcome in Las Vegas! Oups…”. I Dwalin wbiegajacy do Tardis i krzyczacy “IT IS BIGGER IN THE INDSIDE! What kind of Sorcery is it?!”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *