Peter Capaldi o nowym potworze w 10 serii

Peter Capaldi podczas panelu dyskusyjnego przy okazji specjalnego pokazu odcinka świątecznego opowiedział o nowym potworze, którego zobaczymy w 10 serii.

Wielbiciele strasznych potworów oraz odcinków z dreszczykiem prawdopodobnie będą zachwyceni. Po premierowej projekcji The Return of Doctor Mysterio obsada odcinka wraz ze Stevenem Moffatem opowiadała na panelu m.in. o nowej serii.

Peter Capaldi podzielił się opisem nowego potwora. Aktor zwrócił się do słuchaczy:

Myślę, że powinniście być ostrożni, jeśli chodząc po podłodze, usłyszycie skrzypnięcie. Powinniście zastanowić się dwa razy, czym właściwie jest ten dźwięk.

Następnie wyszeptał:

To może nie być skrzypnięcie…

Wygląda na to, że plotka o potworze-olbrzymiej gąsienicy okaże się prawdą. Więcej informacji o niej możecie zobaczyć w naszym raporcie.

Capaldi zdradził również, że pojawienie się Bill zmienia całą dynamikę serialu:

To zupełnie inny rodzaj energii. Jej postać nie wie nic o świecie Doctora Who, w pewnym sensie jest to reboot, bo wracamy do korzeni. Przede wszystkim mamy tutaj tę tajemniczą postać spoza czasu i przestrzeni ganiającą Bill w różne kąty i wysadzającą potwory.

Nowy potwór zapowiada się intrygująco i przerażająco, prawda? Myślicie, że zdoła nas przestraszyć?

Źródło: Radio TimesUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *