Czy Peter Capaldi wie już, czy zostanie w serialu?

Peter Capaldi odniósł się do plotek na temat jego rezygnacji z grania Dwunastego Doktora.

Kilka tygodni temu za sprawą dziennika plotkarskiego The Mirror w świat trafiła plotka, że 11 seria Doctora Who zacznie się od całkowitego restartu, pozwalając nowemu producentowi wykonawczemu, Chrisowi Chibnallowi, na świeży start. Peter Capaldi został właśnie zapytany, czy odchodzi z serialu. Aktor odpowiedział:

Zostałem poproszony o pozostanie, ale jeszcze się nie zdecydowałem, głównie dlatego, że nie chcę podejmować takiej decyzji. Staram się jej unikać! Doctor Who zajmuje mnóstwo czasu, ale cudownie się ten czas na niego traci. Mam szczęście i jestem w kontakcie z innymi Doktorami, wszyscy zgadzamy się, jakie to wyjątkowe, znajdować się w tym miejscu. Decyzja o odejściu jest ciężka dla wszystkich. To było bardzo trudne dla Stevena Moffata, więc ja będę odkładać swoją tak długo, jak to będzie możliwe.

Jeżeli Peter Capaldi pozostanie w serialu, to będzie mógł obchodzić swoje okrągłe urodziny jako Doktor. Aktor dodał:

To byłby dobry sposób na spędzenie sześćdziesiątych urodzin, nie sądzicie?

Jeśli Capaldi naprawdę nie zdecydował jeszcze o swojej przyszłości w roli Doktora, może mieć na taką decyzję niewiele czasu. Chibnall kończy powoli pracę nad ostatnią serią Broadchurch, więc prawdopodobnie zacznie przygotowywać się do tworzenia 11 serii Doktora Who. Z drugiej strony decyzja może być już także dawno podjęta, a Capaldi nie może o niej mówić lub nie chce – takie doniesienia mogłyby przyćmić informacje o 10 serii.

Chcielibyście, żeby Peter Capaldi pozostał Doktorem? A może wolelibyście zobaczyć czysty start? Dajcie nam znać w komentarzu. Przypominamy przy okazji, że kiedyś o tym obszernie dyskutowaliśmy.

Źródło: Doctor Who TVUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

3 thoughts on “Czy Peter Capaldi wie już, czy zostanie w serialu?

  1. Capaldi powinien jeszcze zostac, zdecydowanie. Juz abstrachujac od faktu, ze uwielbiam go w tej roli, mam wrazenie ze jego Doktor dopiero sie rozkrezil i nie pokazal wszystkiego.

  2. Ja również mam wrażenie, że 12 dopiero się rozkręca, w serii 8 był kimś zupełnie innym, jakby od serii 9 był nowy pomysł na niego, nowy start. Swoją drogą, że go uwielbiam to już inna sprawa, plus zmiany zawsze są trudne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *