Pełne wydanie 10 serii na Blu-ray i DVD

Ostatnio pisaliśmy o wydaniu 10 serii na nośnikach Blu-ray i DVD. Teraz możemy zobaczyć oficjalną i limitowaną okładkę pełnego wydania, a także poznać bonusy dodane do płyt.

Okładka pełnego wydania 10 serii prezentuje się następująco:

Piękne, prawda? Ale to jeszcze nie wszystko! W sprzedaży będzie dostępna także specjalna, limitowana metalowa edycja:

Aż chciałoby się mieć to wydanie na swojej półce!

A co znajdziemy w środku? Oprócz wszystkich odcinków 10 serii i odcinka świątecznego Powrót Doktora Mysterio (“The Return of Doctor Mysterio”) dostępne będą następujące materiały dodatkowe:

Becoming the Companion

Udaj się w podróż z Pearl Mackie, od londyńskiej sceny do drzwi TARDIS, by poznać jej rolę, która zdarza się tylko raz w życiu lub, jak aktorka mówi: najbardziej szaloną rzecz, jaka mnie kiedykolwiek spotkała. Zawiera ekskluzywne wywiady z Pearl Mackie, Peterem Capaldim i Stevenem Moffatem. Narratorem materiału jest Ingrid Oliver.

Out of This World

Podczas gdy Pearl Mackie stawia swoje pierwsze kroki w TARDIS jako Bill Potts, Ingrid Oliver (która zagrała Osgood), przygląda się debiutom poprzednich towarzyszek Doktora. Czego możemy nauczyć się z ich pierwszych wypraw w TARDIS, spotkania twarzą w twarz z kosmitami oraz tajemniczym nieznajomym zwanym Doktorem?

Smile

Uznany pisarz Frank Cottrell-Boyce powraca, by pokazać nam pierwszą podróż Pearl w przyszłość. Frank przedstawia wyjątkowe spojrzenie na proces pisania i kręcenia tego odcinka wraz z zaletami tej pracy! Zawiera wywiady z Peterem Capaldim, Pearl Mackie i Stevenem Moffatem. Narratorem materiału jest Ingrid Oliver.

…Who’s There?

Po cichutku skradamy się przez tę przerażającą przygodę, a pisarz Mike Bartlett i reżyser Bill Anderson zdradzają  nam tajemnicę – w jaki sposób stworzyć naprawdę straszny odcinek Doctor Who. Dowiedz się, dlaczego nie byli w stanie wybrać bardziej przerażającego miejsca na kręcenie… Zawiera wywiady z Peterem Capaldim, Pearl Mackie i Davidem Suchetem. Narratorem materiału jest Ingrid Oliver.

Rona Munro – A Modern Classic

Żaden scenarzysta nie napisał wcześniej odcinka zarówno klasycznego Doctor Who, jak i nowego, aż do teraz! Rona Munro, autorka historii Survival z 1989 roku, przedstawia różnicę między klasycznymi a współczesnymi odcinkami. Peter, Pearl i Steven kierują swój sokoli wzrok na starożytną tajemnice! Narratorem materiału jest Ingrid Oliver.

Doctor Who: The Fan Show – After Shows

Dołącz do Christel Dee i wielu osób z ekipy Doctor Who, którzy rozmawiają o tworzeniu 10 serii. Co najważniejsze, oceń intensywność fryzur załogi Doctor Who w tym oryginalnym, towarzyszącym serialowi show.

Doctor Who: The Finale Countdown

Wywiad z Pearl Mackie i nieopublikowany wcześniej materiał z koncertu.

Knock Knock – binaural sound

Specjalna edycja dźwiękowa czwartego odcinka 10 serii. Wcześniej była dostępna na BBC iPlayerze, o czym informowaliśmy tutaj.

Doctor Who Extra: The Return of Doctor Mysterio

Kulisy odcinka Powrót Doktora Mysterio. The Doctor: A New Kind of Hero. Krótki film dokumentalny towarzyszący odcinkowi świątecznemu, w którym przyjrzymy się postaci Doktora, a także temu, w jaki sposób jest on wyjątkowym bohaterem.

The Finale Falls

Kulisy finału 10 serii.

Inside Looks

Deleted Scenes – usunięte sceny

Audio Commentaries – komentarze audio

Wydanie będzie zawierało pięć płyt DVD lub cztery Blu-ray. Niestety nie zostanie na razie wydane w Polsce. Płyty są dostępne od 13 października w Zjednoczonym Królestwie oraz 9 października w USA.

Kto z was chciałby położyć takie wydanie na swojej półce? Jak podobają wam się okładki?

Źródło: Doctor Who TV

PATRONITEUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *