Patronujemy: Polcon 2017

Bardzo nam miło poinformować, że obejmujemy patronatem tegoroczny Polcon, który odbędzie się w dniach 24–27 sierpnia w Lublinie na kampusie Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. To trzydziesta druga edycja tej najważniejszej polskiej imprezy fantastycznej – której ideę bardzo cenimy i zawsze będziemy wspierać.

Najbardziej prestiżowy Festiwal Fantastyki w Polsce. Czterodniowe święto fantastyki o ogólnopolskim charakterze, co roku odbywające się w innym mieście. Polcon jest widowiskiem pełnym uroku i magicznej aury, jest zabawą i fantastyczną alternatywą dla spędzenia wolnego czasu. Wymianą energii i spotkaniem z ludźmi o podobnych pasjach.

Co szykują dla nas organizatorzy?

  • cztery dni fantastycznych atrakcji,
  • ponad 600 wydarzeń związanych z szeroko pojętą fantastyką i (pop)kulturą,
  • spotkania literackie, dyskusje, prelekcje, konkursy, maratony filmowe, planszówkowy gamesroom, pokazy, warsztaty, koncerty, strefa wystawców, gier elektronicznych i spotkania z gośćmi.

Organizatorem jest stowarzyszenie Cytadela Syriusza, które organizuje m.in. Falkon – na którym tak świetnie się bawiliśmy jesienią.

Warto śledzić fanpage Polconu (i osobny tegorocznej edycji) oraz zaglądać na stronę. Organizatorzy zalewają nas teraz informacjami o kolejnych atrakcjach i gościach i konwent zapowiada się coraz ciekawiej!

Bardzo ważne!

Do 20 lipca można wysyłać propozycje punktów programu! Zachęcamy, bo to super sposób, by mieć wkład w organizację takiej imprezy. My też, oczywiście, zastanawiamy się nad zgłoszeniami. Może macie jakieś propozycje? O czym chcielibyście posłuchać? :)Exnaczelna Gallifrey na wygnaniu. Zapraszam na Whosome.pl!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *