Patronujemy: Imladris – Krakowski Weekend z Fantastyką 2018

Już w najbliższy weekend, w dniach 9-11 listopada w Liceum nr XLII przy ul. Studenckiej w Krakowie, a więc w samym centrum miasta, odbędzie się kolejna, XVII już edycja krakowskiego konwentu Imladris.

Mamy ponownie przyjemność objąć tę imprezę patronatem medialnym, gorąco więc was wszystkich zapraszamy do udziału w punktach programu. Choć nie znalazła się w nim żadna doktorowa atrakcja, mamy nadzieję spotkać was na innych prelekcjach, panelach dyskusyjnych, nad planszówkami i przy zakupach. To impreza, na której każdy znajdzie coś dla siebie – warto więc zajrzeć!

Na stronie imprezy znajdziecie program, biogramy gości i opisy atrakcji. Jak piszą sami organizatorzy:

Jak co roku nie zabraknie wielu atrakcji dla wszystkich uczestników oraz znakomitych gości, a wśród nich między innymi Andrzej Pilipiuk, Staszek Mąderek, Witold Jabłoński oraz Paweł Majka.
Jeśli więc zastanawiasz na jakie szczepy dzielili się Elfowie świata Śródziemia, ilu nadrektorów dotychczas posiadał Niewidoczny Uniwersytet ze Świata Dysku czy też chcesz dowiedzieć się, kto faktycznie strzelił pierwszy – Han Solo czy może Greedo? – najlepszym miejscem, by dowiedzieć się tych i wielu innych rzeczy jest Imladris: Krakowski Weekend z Fantastyką.

Z kim się widzimy na konwencie w stolicy polskiej whomanistyki?Exnaczelna Gallifrey na wygnaniu. Zapraszam na Whosome.pl!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *