Znamy tytuł premierowego odcinka 10 serii

Ekipa produkcyjna 10 serii stara się utrzymać w tajemnicy jak najwięcej szczegółów, jednakże dzięki jednemu z fanów możemy poznać tytuł premierowego odcinka 10 serii.

Najnowsza seria Doctora Who ma zostać wyemitowana wiosną 2017 roku. Szczegóły fabuły poszczególnych odcinków są trzymane w ścisłej tajemnicy. Przy planie zdjęciowym kręci się zawsze dużo fanów; to właśnie dzięki jednemu z nich możemy poznać tytuł premierowego odcinka 10 serii.

Jak możecie zauważyć na poniższym zdjęciu, które zostało opublikowane przez fana, 1 odcinek 10 serii będzie nosił tytuł „A Star in Her Eye”.

https://twitter.com/HDProductions70/status/766751107116896256

Dla osób niebojących się spoilerów polecamy zerknąć do naszych raportów z planu. To tam prezentujemy najnowsze zdjęcia, filmy i wiadomości z nadchodzących odcinków serialu.

Co sądzicie o tytule odcinka? Co według was będzie się w nim działo? Kto z was nie może się doczekać najnowszych odcinków? Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzach.

Źródło: TwitterCultboxUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Znamy tytuł premierowego odcinka 10 serii

  1. Ładny. Mam nadzieję, że w toku produkcji nie zmienią tego tytułu na gorszy, bo np. całkiem przyzwoita nazwa “The Eleventh Hour” zastąpiła moim zdaniem fajniejszą “The Doctor Returns”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *