Oryginalna ekipa Torchwood powraca!

Pełna, oryginalna ekipa Torchwood ponownie zjednoczy się, by pokonać siły zła zagrażające naszej planecie. W kwietniu tego roku kapitan Jack Harkness, Gwen Cooper, Ianto Jones, Owen Harper i Toshiko Sato powrócą w nowym słuchowisku od Big Finish, by uratować świat z opresji.

Poniżej prezentujemy opis i teaser słuchowiska Torchwood: Believe.

Kościół Outsiderów wierzy, że ludzkość wyewoluuje, by sięgnąć gwiazd. Owen Harper wierzy, że Torchwood musi zrobić wszystko, aby ich powstrzymać.

Scenarzysta Guy Adams opowiada:

Minęło 10 lat, odkąd mieliśmy przygody, w których pojawili się wspólnie Jack, Gwen, Ianto, Tosh i Owen. Wymyślenie czegoś wielkiego i bardzo złożonego, by ich wszystkich potrzebować, było świetną zabawą. Pokonanie całego legionu nie należy do prostych zadań. Ale jeśli ktoś może to zrobić, to…

Producent James Goss dodaje:

To nareszcie się stało – mamy całą piątkę z powrotem razem! Nie moglibyśmy tego zrobić bez ich niezwykłego entuzjazmu i cierpliwości, gdyż przybyli do nas prosto z samolotów, pociągów i planów filmowych. Oni są niesamowici, bawiliśmy się w studiu doskonale.

Poniżej odsłuchacie zwiastun słuchowiska:

W obsadzie znaleźli się oczywiście John Barrowman, Eve Myles, Gareth David-Lloyd, Burn Gorman i Naoko Mori. Towarzyszyć im będzie Arthur Darvill (który w serialu grał Rory’ego Williamsa), wcielający się w nikczemnego George’a Laytona.

Skusicie się na przygody oryginalnej obsady Torchwood?

Źródło: Big FinishUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *