Oh, you’ve redecorated! I don’t like it…

Mamy dzisiaj przyjemność zaprezentować Wam odświeżony wygląd Gallifrey.pl!
Zmiana ta inauguruje obchody naszych drugich urodzin, które przypadają na 1 września. O szczegółach dowiecie się więcej niebawem, tymczasem zapoznajcie się z tym, co nowego prezentuje wam nasz nowy layout.

Nasz wygląd jest obecnie w pełni responsywny. Czytacie nas na zegarku, smartfonie, a może tablecie czy komputerze? To nie ma już znaczenia. Nasza strona w każdym wypadku będzie się prezentowała bez zarzutu i będzie czytelna. Warto również wspomnieć o tym, że została zoptymalizowana, dzięki czemu powinna działać sprawniej i szybciej. Głównie za sprawą rezygnacji z ociężałego slidera, który służył nam do prezentacji promowanych materiałów. Zastąpiliśmy go lekkimi i przejrzystymi kafelkami.

Kolejną nową funkcją, którą Wam udostępniamy, jest możliwość wyboru jednej z trzech wersji kolorystycznych. Panel do ich zmiany znajduje się w stopce, strzeżony przez Daleka z balonikiem. Usunęliśmy niezbyt ładny widget portalu ask.fm. Zastąpiła go grafika z Siódmym Doktorem. Ponadto planujmy dalej aktualizować naszą bazę cytatów.

Na okładkach wpisów pojawiają się od teraz etykiety, które poinformują Was, z jakim rodzajem wpisu macie do czynienia. Do górnej belki dodaliśmy odnośnik do naszego konta na Instagramie. Zamykamy natomiast nasze konto na Google+. Gdy już mowa o mediach społecznościowych, niebawem zaprezentujemy Wam nowy styl na naszym Tumblrze. Będzie podobny do naszej strony, zachowując z nią spójność.

Mam nadzieję, że wprowadzone zmiany przypadną Wam do gustu. Zachęcamy Was gorąco do dzielenia się wrażeniami oraz sugestiami w komentarzach. Niedługo poznacie więcej szczegółów dotyczących obchodów drugich urodzin Gallifrey.pl.

Mytherios

Drobne zmiany zaszły też na zapleczu. Pożegnał się z nami hybryd01/Piotr M. – podąża teraz własną drogą, prowadząc fanpage Przegrałem życie z Doctor Who, wkrótce ma pojawić się też blog. Będą się tam pojawiać bardziej szczegółowe informacje z Expanded Universe. Życzymy mu powodzenia – oby doszedł do wniosku, że jednak wygrał. ;)

Zmiany zachodzą też na naszym fanpage’u. Przejął go Mytherios i być może zauważyliście już, że publikowane są nieco inne posty. Zależy nam, by fanpage nie tyle dostarczał informacji, co tworzył wokół naszej strony społeczność. Niektóre z kluczowych sekcji w Redakcji zmieniły też ostatnio szefów, mamy nadzieję, że ich działalność spotka się z Waszą aprobatą. Trwają również prace nad naszym sklepem – tym również zajmuje się Mytherios. Zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu.

Oficjalnie witamy wśród stałych członków Redakcji trzy rewelacyjne dziewczyny z Krakowa – K., Magneto i Lakhy. To dzięki nim mamy ostatnio na stronie taki ruch. Po adresy do wysyłki ciastek zgłaszajcie się do nich prywatnie. Po ostatniej rekrutacji nasze grono publicystów również się powiększyło. Ciągle jednak jesteśmy otwarci na współpracę – zainteresowanych pisaniem dla nas lub tłumaczeniem napisów zapraszamy do wysyłania maili na adres redakcja@gallifrey.pl, a strony i blogi zainteresowane jakąkolwiek formą współpracy na partnerstwo@gallifrey.pl.

Dajcie nam znać, co sądzicie o tych zmianach, każda uwaga będzie dla nas bardzo cenna – w końcu to wszystko robimy dla Was. A skoro już przy tym jesteśmy… Bardzo prosimy o wypełnienie ankiety, która znajduje się TUTAJ. Pytamy w niej m.in. o to, co podoba się Wam na naszej stronie, co powinniśmy zmienić, jakie jest Wasze podejście do spoilerów oraz kto poleruje kopułę nad Cytadelą. Wśród tych spośród jej uczestników, którzy udostępnią nam swój adres e-mail – jedynie do identyfikacji, nie do spamu! – rozlosujemy drobne upominki. Na końcu ankiety znajdziecie też małą niespodziankę, więc wytrwajcie do ostatniej strony…

Lierre & Gingerstorm 

Daj na ciastko!


Właściciel oraz założyciel Gallifrey.pl. Twórca projektów internetowych, czarodziej społeczności, magik newsów technologicznych. Wielki fan Doktora Who oraz całej masy innych seriali. Wielbiciel kryminałów, thrillerów oraz muzyki wszelakiej.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

7 thoughts on “Oh, you’ve redecorated! I don’t like it…

  1. I Wy też? Dlaczego te przeklęte kafelki muszą być wszędzie… Wszystko wydaje mi się za duże, również czcionka – mogę to sobie oczywiście sama dostosować, ale zastanawiam się, czy naprawdę konieczne jest takie duże powiększenie jako standard.

    Jak na razie jest “I don’t like it”, ale to oczywiście jedna opinia z X.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *