Odcinek świąteczny – pierwsze informacje

W sklepach można już kupić butelki pewnego popularnego napoju z wizerunkiem świętego Mikołaja, a w telewizji możemy natrafić na reklamy ze świątecznymi melodiami. Co to oznacza? Że zbliżają się Święta, a wraz z nimi odcinek świąteczny. Pojawiają się już pierwsze informacje na jego temat. Jeśli masz uczulenie na spoilery, to raczej pomiń ten wpis.

Czego dotyczą owe informacje? To pierwsze wzmianki o fabule najbliższego odcinka bożonarodzeniowego. Scenariusz napisał, tradycyjnie, Steven Moffat. Wcześniej, bo już w końcówce września, informowaliśmy was o gościach w obsadzie. Ten news znajdziecie tutaj.

Poniższe informacje pochodzą z dosyć wiarygodnego źródła, jakim jest Jenna Coleman. W wywiadzie dla Instyle powiedziała:

Odcinek jest napisany w sekcjach i jest o śnieniu. O tym, co jest prawdziwe, a co nie jest.

Coleman potwierdziła również plotki krążące od pewnego czasu, które dotyczyły tego, kogo zagra Nick Frost.

W odcinku pojawia się Święty Mikołaj, który jest grany przez Nicka Frosta!

Odtwórczyni roli Clary opowiedziała również o swoich planach po zakończeniu podróży w czasie i przestrzeni:

Nie mam jakichś większych planów. Chciałabym wrócić do teatru. Najważniejsze jest to, by otaczać się mądrymi, uzdolnionymi ludźmi, grzać się w ich blasku i nasiąkać ich talentem.

Jutro finał serii, a później czeka nas ponad miesięczna przerwa. Ja już nie mogę doczekać się świątecznego odcinka, który zapewne będzie miał wspaniałą atmosferę.

Źródło: DoctorWhoTV

A Wy jak myślicie? O czym będzie nadchodzący odcinek świąteczny? Dajcie nam znać w komentarzach.

Tymczasem…

Oh, the Daleks outside are frightful, but in the TARDIS is so delightful…

Daj na ciastko!


Właściciel oraz założyciel Gallifrey.pl. Twórca projektów internetowych, czarodziej społeczności, magik newsów technologicznych. Wielki fan Doktora Who oraz całej masy innych seriali. Wielbiciel kryminałów, thrillerów oraz muzyki wszelakiej.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *