SDCC: Odcinek świąteczny – informacje i trailer

Ekipa Doctora Who pojawiła się na San Diego Comic Con, który już powoli dobiega końca. Dziś odbył się specjalny panel poświęcony serialowi. Na SDCC obecni byli Peter Capaldi, Matt Lucas, Pearl Mackie, Michelle Gomez, Steven Moffat i Mark Gatiss.

UWAGA NA SPOILERY!

W trakcie konwentu zaprezentowano zwiastun odcinka świątecznego:

Tegoroczny odcinek świąteczny będzie nazywał się Twice upon a time. U boku Petera Capaldiego i Davida Bradleya wystąpi Mark Gatiss. Zagra on żołnierza z czasów Pierwszej Wojny Światowej, jego postać na razie nazywana jest Kapitanem.

I jak oczywiście mogliście zobaczyć w zwiastunie, powróci również Pearl Mackie! W jaki sposób ponownie połączy się z Doktorem? Na odpowiedź będziemy pewnie musieli jeszcze długo poczekać. A to z pewnością nie są to jedyne niespodzianki jakie zaserwował dla nas Steven Moffat.

Poniżej mamy dla was jeszcze zdjęcie promujące bohaterów odcinka:

Nie możemy się doczekać! A wy?

Źródło: Doctor Who TVYoutube

PATRONITEUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

13 thoughts on “SDCC: Odcinek świąteczny – informacje i trailer

  1. AAAAAAAAAA! Nie wiem, co mi się najbardziej podoba, w ogóle MARK GATISS MARK GATISS MARK GATISS MARK GATISS MARK GATISS JAKO AKTOR WEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :) :) :)
    O Bill nawet nie wspominam, bo nie chcę sobie robić nadziei. Nie chcę!

  2. Chyba Steven chciał skorzystać z ostatniej okazji żeby spełnić marzenie Gatissa o ponownym wystąpąpieniu w serialu. ;)
    Zwiastun dużo nie pokazał, ale ogólnie wooow i nie mogę się doczekać! Oczekiwania mam ogromne i mam nadzieję, że jeszcze ten jeden, ostatni raz Moffat mnie nie rozczaruje.

  3. Gatissa to bym się nie spodziewał. Pearl Mackie zresztą też. Nie wymuszajcie na mnie nic, błagam. Ja naprawdę nie chcę świąt za szybko. Nie chce ich chcieć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *