Odcinek specjalny w niemieckich i austriackich kinach

Odcinek Twice Upon a Time, o którym pisaliśmy już wam wielokrotnie w ostatnim czasie, będzie emitowany w oryginalnej, angielskiej wersji językowej u naszych zachodnich sąsiadów. Będzie można obejrzeć go na dużym ekranie od 25 do 31 grudnia w wielu kinach w całych Niemczech oraz w Wiedniu. W wielu z nich przygotowuje się podobne do brytyjskich pokazy, a oprócz projekcji odcinka wyemitowane będą również ekskluzywne materiały dodatkowe, w których wystąpią Peter Capaldi i Steven Moffat. Za ich sprawą widzowie będą mogli zajrzeć za kulisy i posłuchać wspomnień o erze Petera i Stevena.

Pokazy odcinka specjalnego w Niemczech i Austrii odbędą się w poniższych lokalizacjach:

  • ASTOR Grand Cinema, Hanower
  • C1 Cinema, Braunschwieg
  • kina sieci CinemaxX
  • wybrane kina sieci Cineplex
  • kina sieci CineStar
  • English Cinema Haydn, Wiedeń
  • Savoy Kino, Hamburg
  • kina sieci UCI Kinowelt

Kina te znajdują się w praktycznie wszystkich większych miastach Niemiec: Augsburgu, Berlinie, Bonn, Bremie, Dortmundzie, Dreznie, Düsseldorfie, Erfurcie, Essen, Frankfurcie nad Odrą i Frankfurcie nad Menem, Hanowerze, Hamburgu, Karlsruhe, Lipsku, Lubece, Magdeburgu, Monachium, Rostocku, Stuttgarcie, Trierze czy Weimarze.

Wiele z kin, które będą pokazywać odcinek specjalny, znajduje się w miastach położonych blisko granicy z Polską, jak placówki we Frankfurcie nad Odrą czy w Cottbus. Z wielu polskich miast można się też dostać Berlina i innych większych miast bezpośrednim autobusem czy pociągiem. To świetna okazja dla polskich fanów, którzy o emisji w telewizji mogą sobie tylko pomarzyć, a co dopiero o takich atrakcjach… Może ktoś z was się skusi?

Źródło: Doctor Who TVFennistka, miłośniczka języków, przecinków i kotów, u której nadmiary wolnego czasu się nie istnieją – w przeciwieństwie do seriali, książek i muzyki, popijanych hektolitrami herbaty. Wielbi na kolanach Witkacego. Kiedy już podnosi się z podłogi, zdarza jej się prowadzić też swój blog (ale to rzadko). Kocha wszystkich Doktorów, ale w przepaść najchętniej rzuciłaby się za duetem Dziesiątego z Donną, względnie za duetem Dziesiątego z Dziesiątym.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Odcinek specjalny w niemieckich i austriackich kinach

  1. A mogę wiedzieć z ciekawości, dlaczego takich ‘atrakcji’ nie ma w Polsce? W Niemczech i Austrii jest więcej fanów czy lepiej płacą?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *