Nowy zwiastun 11 serii!

Machina promująca nową serię ruszyła całkiem niedawno. Do premiery zostało około dwóch tygodni. Niedawno poznaliśmy opisy dwóch pierwszych odcinków. 

BBC udostępniło nowy zwiastun pierwszych przygód Trzynastej Doktor. Zobaczcie poniżej!

Co sądzicie? My nie możemy się już doczekać!

Źródło: YouTubeUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl wszystko o serialu Doctor Who

7 thoughts on “Nowy zwiastun 11 serii!

 1. Mam złe przeczucia co do tego sezonu… Wiem, że to okres wielkich zmian, ale martwię się, że będą zbyt wielkie i to już nie będzie ten sam serial. Sama muzyka już źle moim zdaniem wróży.

  1. Niewątpliwie są to trailery w innym stylu (ciekawe czy w samym serialu ten utwór się pojawi, może.. .jako czołówka? xD), faktycznie zmian jest sporo. Zobaczymy. Daję Chrisowi i Trzynastej szansę na minimum sezon.

   1. Błagam, tylko nie czołówka ?
    Szansę trzeba dać. Jedenasty w pierwszym odcinku mnie nie porwał, a okazał się być później moim ulubionym ?

    1. Szczerze mówiąc, poza stylistyką zwiastunu – która jest znakiem czasów, i niekoniecznie musi odzwierciedlać sam serial, już wielokrotnie widziałam zwiastuny filmów i seriali które też były takie wybuch! szybki montaż scenek do popowej muzyki! nic więcej tu nie zobaczycie! a mimo to faktyczny film był niezły, więc nie chcę się sugerować – to wciąż czuję w tym Doktora. Więc jest ok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *