Nowy zwiastun 10 serii

Nowy zwiastun znajdziecie poniżej:

Co o nim sądzicie?

Mi osobiście pęka serce…

Źródło: YoutubeUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl wszystko o serialu Doctor Who

11 thoughts on “Nowy zwiastun 10 serii

 1. Matko. Jeśli po niespełna sekundzie, kompletnie wyjętej z kontekstu sekundzie regeneracji, zaczęłam ryczeć, to ja podziękuję za całą scenę. Poza tym mam szczerą nadzieję, że to nie jest właściwa scena regeneracji – przecież miało to nastąpić w specjalnym świątecznym, czemu wychodzą z tym teraz jak jeszcze cały sezon przed nami? ;-;

   1. nie wiemy, z którego momentu którego odcinka jest to scena – może to ostatnia minuta ostatniego odcinka, i kontynuacja będzie w świątecznym, który będzie pół na pół z 12 i 13? tak żeby nas strollować? byłoby ciekawie. w sumie najbardziej to bym chciała żeby jak raz nic nie ogłaszali, i zmienili doktora gdzieś w środku sezonu. dla zaskoczenia. już mi się trochę znudził schemat “jest końcówka sezonu, więc wiadomo że doktor lub towarzysz odejdzie wtedy, i rok temu już nam powiedzieli kto ma kontrakt na ile sezonów”.

    1. Właśnie też tego nie lubię, że Doktor odchodzi pod koniec sezonu. Ale Moffat raczej się nie posunie do zmiany Doktora w połowie sezonu. Ale kto wie co tam w jego głowie jest.

 2. Że też zobaczyłam fragment regeneracji :( Jak i ile jeszcze będą męczyć 12-stego Doctora ? Pamiętam, jak go wymęczyli u Davrosa,a co do regeneracji to jak wymęczyli Davida Tennanta ;(

  Jednak pocieszam się tym, że wczoraj na Whomanikon udało mi się wpisać do “pamiętnika River”, który zostanie dostarczony Peterowi w podziękowaniu za granie przez niego Doctora ;D

 3. W jakim świecie ewolucja się odbywa w drugą stronę? W DW. Mieliśmy fajnych Cybermenów, to z jakiegoś powodu Moffat uznał za genialny pomysł powrót do gum z lat 60. Z jednej strony to wygląda tak tragicznie, że aż śmiesznie, z drugiej to jest żart na jedno zdjęcie.
  Ten szalony uśmiech jest niepokojący, zwłaszcza, że to ten sam odcinek co regenerująca ręka. A nie, to Moffat, spokojnie.

  1. Nie, to towarzysz Doktora, Nardole i ciekawa jestem czym sobie zasłużył na własny śrubokręt ? :o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *