Nowy towarzysz został już wybrany…

…ale jeszcze nic o nim nie wiemy.

Capaldi już za długo, zdaje się, pracuje z Moffatem, bo przejął jego strategię “wiem coś, ale nie powiem wam o tym nic, co dałoby wam jakiekolwiek pojęcie”. Dziś internet podbija informacja, że aktor lub aktorka mający wcielić się w nowego towarzysza Dwunastego Doktora zostali już wybrani… i tyle.

Peter Capaldi udzielił następującej wypowiedzi:

Lada chwila pojawi się nowy towarzysz. To bardzo ekscytujący moment, jako że wiem, oczywiście, kto to jest. Już razem pracowaliśmy i bardzo się cieszę, bo to będzie coś zupełnie nowego.

W odróżnieniu od Clary, nowy towarzysz lub towarzyszka nie będą mieli pojęcia, kim jest Doktor.

Clara na początku miała już jakąś wiedzę na temat Doktora, rozumiała w jakimś stopniu, kim on jest. Zaś na początku Dwunastego Doktora miała już doświadczenie z jego poprzednikiem, znała Daleków i wiedziała, czym jest TARDIS. Teraz dostaniemy kogoś, kto o tym wszystkim nie ma pojęcia.

 

Macie jakieś typy? Jesteście równie podekscytowani?

Źródło: RadioTimesExnaczelna Gallifrey na wygnaniu. Zapraszam na Whosome.pl!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

3 thoughts on “Nowy towarzysz został już wybrany…

  1. Moffat, nie spie*dol tego. Z Clary zrobiła się druga Rose (w pewnym sensie). Liczę, że dzięki rocznej przerwie twórcy się ogarną i zaserwują nam coś o klasę lepszego, pod względem scenariuszy jak i również strony technicznej. Brakuje mi tych ludzkich towarzyszy, naturalnych i autentycznie zabawnych/wzruszających jak np. Donna. Do tego ostatnie 2 sezony to w większości techniczna fuszerka (nie dorastają do pięt seriom z Mattem Smithem). Temu serialowi przyda się ponowny restart w stylu 5 serii. Liczę, że przyjdzie on prędko z nowym towarzyszem, a jak nie to z nowym showrunnerem (co jest już prawie pewne).

    1. Mi brakuje towarzysza z czasów niewspółczesnych. Tak jak było za czasów drugiego Doktora. Bo niby czemu jakikolwiek czas w tym serialu ma być uprzywilejowany?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *