Nowy soniczny śrubokręt!

Trwa Comic Con w San Diego. W ubiegły czwartek odbył się panel poświęcony Doctor Who. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się wielu informacji i ciekawostek z nowej serii, otrzymaliśmy także jej pierwszy zwiastun.

W zwiastunie widzimy, jak Trzynasta Doktor używa nowego śrubokrętu sonicznego. Nowa wersja prezentuje się tak:

Śrubokręt można już kupić, na przykład tutaj. Stworzyło go Character Options, ma 20,30 cm oraz wydaje dźwięki i świeci.  Jego cena wynosi obecnie 14,99 £.

Podoba wam się projekt nowego śrubokrętu? Jesteście zainteresowani jego kupnem?

Źródło: Forbidden Planetdoctorwho.tvUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

9 thoughts on “Nowy soniczny śrubokręt!

    1. bardzo…a wiadomo jak będzie wyglądać wnętrze TARDIS? czy w tym samym stylu? bo to wygląda na typowy kawałek technologii owadzich potworów z kosmosu, więc mogłoby być ciekawe xD

  1. Nie jest to najładniejszy model, nie powiem, ale nie przeszkadza mi. W końcu Władcy Czasu mają bardzo dziwną architekturę i styl, trzeba przyznać (wystarczy spojrzeć na ich stoje :))

  2. 13 doktor to dziewczyna a dziewczyny lubią piec i kroić wgl gotować i to nóż kuchenny nie za bardzo mi się podoba ten śrubokręt ale da się prżwyczaje według mnie najładniejszy jest śrubokręt 11 i 12

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *