Nowe zdjęcia z premiery 12 serii Spyfall

Już kilka dni dzieli nas od premiery 12 serii Doctor Who. Pierwsza część odcinka Spyfall zostanie wyemitowana już 1 stycznia na BBC One i BBC America, a w Polsce 12 stycznia na BBC First.

Cały czas trwa kampania promująca serial. BBC podzieliło się nowymi zdjęciami z odcinka. Na początek portrety Trzynastej Doktor oraz jej towarzyszy:

Nasi bohaterowie wyglądają praktycznie identycznie jak w 11 serii, co widzimy również w zwiastunach. Wszystko wskazuje więc na to, że nie minęło dużo czasu od ostatniej serii.

Oprócz portretów głównych postaci otrzymaliśmy także kilka zdjęć z odcinka. Bohaterowie wkradną się na wytworne przyjęcie i w ich przygody wkradnie się nutka hazardu. Widzimy na nich m.in. jak Trzynasta Doktor gra w karty.

A na koniec dwa zdjęcia, na których widzimy postać graną przez sir Lennyego Henryego. Na jednym z nich towarzyszy mu Trzynasta Doktor. Czy to on będzie odgrywał rolę czarnego charakteru w odcinku? A może pomoże bohaterom?

Nie możemy się doczekać już nowych odcinków. Zapowiada się naprawdę ciekawy odcinek. A wy, co sądzicie?

Źródło: Facebook Doctor WhoUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *