Nowe zdjęcia promujące The Pilot

BBC America udostępniła trzy nowe zdjęcia z premierowego odcinka 10 serii, The Pilot . 

Dwa z nich pochodzą ze znanej nam sceny, w której poznaliśmy Bill.  Trzecie przedstawia Bill z koleżankami.

Zdjęcia oczywiście poniżej:

Scena została prawdopodobnie nakręcona od nowa.

Poniżej Bill i koleżanki:

Co sądzicie o fotkach? Czekacie na nowy odcinek? My nie możemy się doczekać!

Źródło: TwitterUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl wszystko o serialu Doctor Who

9 thoughts on “Nowe zdjęcia promujące The Pilot

    1. BBC niby ogłosiło 11 serię na wiosnę 2018, ale chodzą słuchy, że premiera odbędzie się jednak na jesień. Myślę, że gdy ogłoszą nam Trzynastego to oficjalnie potwierdzą jak to będzie z 11 serią.

     1. Czy na wiosnę czy na jesień, ważne żeby w 2018 :D A co do Trzynastego to ostatnio się spotkałem z tym jakoby aktor grający Rona w Harrym Potterze (nie pamiętam nazwiska) jest już potwierdzonym następcą. Skąd takie słuchy i są one w ogóle prawdziwe?

      1. Nie, nic nie zostało potwierdzone. Nie sądzę, że do tej roli wybiorą akurat Ruperta. Aktor znajduje się również w zakładach (ale jest tam dużo nazwisk, łącznie z byłymi Doktorami). Fani tworzą fanowskie plakaty i okładki. Niektóre wyglądają autentycznie i są świetne. Osobiście widziałem kilka cudownych “zdjęć” Hayley Atwell jako Doktora.

      2. W sumie nie oglądam Doctora Who od tak dawna, żebym pamiętał czasy w których Matt odchodził i były spekulacje kto będzie następnym Doktorem. Zawsze Whovianie tak robią kiedy wiadomo, że obecny Doktor za niedługo odejdzie?

      3. Whovianie tak robią raczej zawsze. Na internecie znajdziesz masę zdjęć lub fan fiction o różnych wcieleniach Doktora :) Ja z serialem na bieżąco jestem od drugiej połowy szóstej serii ;)

      4. Trochę dziwnie się czasami takie rzeczy ogląda, chociaż niektóre fanowskie obrazki robią wrażenie i wyglądają naprawdę świetnie. A ja zdaję się zacząłem oglądać kiedy była emitowana 9. seria, aczkolwiek i tak zacząłem od 1. serii. I pamiętam kiedy myślałem, że Eccleston to Pierwszy Doktor :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *