Nowe wydanie New Who w USA

Napięcie w oczekiwaniu na 11 serię rośnie. Na szczęście fani Doctor Who z Ameryki będą mieli czym zająć ten czas – dostaną nową edycję wyemitowanych dotychczas dziesięciu serii New Who.

Wydanie będzie podzielone na trzy części. Pierwsza z nich obejmie ery Dziewiątego i Dziesiątego Doktora, a więc serie 1-4, druga – czas Jedenastego (serie 5-7), a trzecia – epokę Dwunastego Doktora (serie 8-10). Każde z wydań opatrzone będzie nową, specjalnie zaprojektowaną szatą graficzną, zawierającą m.in. zaprezentowane niedawno nowe logo serialu. Okładki poszczególnych części możecie zobaczyć poniżej:

Wydanie ukaże się w formacie DVD, co może dziwić, skoro technologię tę coraz częściej uważa się za przestarzałą i rezygnuje się z niej na rzecz Blu-Ray. Edycji na Blu-Ray tego wydawnictwa jak dotąd nie przewiduje się.

Premiera wszystkich trzech części będzie miała miejsce 2 października tego roku. Już teraz można je zamówić w przedsprzedaży w serwisie Amazon – również z przesyłką do Polski (dla osób, którym nie robią różnicy regiony DVD).

Źródło: Tennantnews.blogspot.com oraz Amazon.comFennistka, miłośniczka języków, przecinków i kotów, u której nadmiary wolnego czasu się nie istnieją – w przeciwieństwie do seriali, książek i muzyki, popijanych hektolitrami herbaty. Wielbi na kolanach Witkacego. Kiedy już podnosi się z podłogi, zdarza jej się prowadzić też swój blog (ale to rzadko). Kocha wszystkich Doktorów, ale w przepaść najchętniej rzuciłaby się za duetem Dziesiątego z Donną, względnie za duetem Dziesiątego z Dziesiątym.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *