Nowe informacje o odcinku świątecznym

Już za niecały miesiąc spotkamy się ponownie z Doktorem w odcinku świątecznym The Return of Doctor Mysterio. BBC udzieliło kilku nowych informacji na jego temat…

W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, 25 grudnia, Doctor Who powróci do nas po roku nieobecności. Co wiemy o odcinku świątecznym? Zatytułowany jest The Return of Doctor Mysterio i potrwa około godziny. BBC udostępniło nowy opis jego fabuły, znajdziecie go oczywiście poniżej. Uważajcie na spoilery!

return-doctor-mysterio-28-11-2016

W te święta Bożego Narodzenia Doktor połączy siły z zamaskowanym superbohaterem w epickiej nowojorskiej przygodzie.

Kiedy zmieniający mózgi kosmici są gotowi do ataku, Doktor i Nardole sprzymierzą się z dziennikarką śledczą oraz tajemniczą postacią znaną jako Duch. Czy Doktor będzie w stanie ocalić Manhattan? I co zostanie wyjawione, gdy zajrzymy pod maskę?

W obsadzie odcinka znajdują się: Peter Capaldi (Doktor), Matt Lucas (Nardole), Justin Chatwin (Grant), Charity Wakefield (Lucy), Tomiwa Edun (pan Brock), Aleksandar Jovanovic (doktor Sim) i Logan Huffman.

Aktualizacja: Odcinek zostanie wyemitowany o 17:45 czasu brytyjskiego (18:45 czasu polskiego). 

Kto z was nie może się doczekać ponownego spotkania z Doktorem? Podoba wam się pomysł na ten odcinek? Swoim zdaniem podzielcie się z nami w komentarzach.

Źródło: Doctor Who TVUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *