Nowe przygody ekipy UNIT

Big Finish zaprezentuje nam nowe przygody ekipy UNIT. Co ciekawe, akcja słuchowisk będzie działa się po finale 8 serii Doctor Who, a Big Finish miało dotąd licencje na elementy serialowe do odcinka Czas Doktora (“The Time of the Doctor”). Czyżby licencja została rozszerzona?

Już w maju 2018 roku ukaże się UNIT: Cyber-Reality. Big Finish zaprezentowało krótki opis:

Po raz pierwszy nowa drużyna UNIT-u z Kate Stewart walczyła z Cybermenami w serialowym odcinku Śmierć na niebie (“Death in Heaven”). Teraz pora na drugą rundę.

Jemma Redgrave powtórzy swoją rolę Kate Stewart, a do jej zespołu dołączą: Ingrid Oliver jako Osgood, Ramon Tikaram jako pułkownik Shindi, James Joyce jako Josh Carter oraz Warren Brown jako Sam Bishop. W słuchowisku pojawi się także Derek Jacobi jako Mistrz! I oczywiście Nicholas Briggs podłoży głos pod Cybermenów.

Poniżej prezentujemy okładkę oraz listę słuchowisk z autorami:

UNIT: Cyber-Reality

  • Game Theory – Matt Fitton
  • Telepresence – Guy Adams
  • Code Silver – Guy Adams
  • Master of Worlds – Matt Fitton

Jak bardzo słuchowiska te będą czerpały z ery Dwunastego Doktora, przekonamy się już w maju. Kto wie, może Peter Capaldi powróci do swojej roli całkiem niedługo w nowych słuchowiskach?

Źródło: The Doctor Who CompanionUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *