11 thoughts on “Nowe logo Doctor Who i grafika promująca 11 serię

  1. Z racji, że jestem człowiekiem sentymentalnym to będę musiał się przyzwyczaić do nowego logo, bardzo boję się zmian i trochę mnie to przeraża, ale mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej, oczywiście nowe logo jest śliczne i w ogóle, ale nie zaakceptuje tego dopóki nie zobaczę pierwszego odcinka pierwszej serii i nie poczuję, że to dalej jest Nasz Doctor :)

  2. Widziałam już gdzieś wcześniej to logo i zastanawiałam się czy to fanowskie czy oficjalne. Cieszę się że jednak oficjalne. Jest cudowne, bardzo mi się podoba.

  3. Wygląda ciekawie, to na pewno, ale jakoś tak mało “Doktorowo”. Może to dlatego, że nie przepadam za zmianami, bo wygląda ładnie (gdyby nie to, że nie daje na tapetę jakichkolwiek postaci ludzkich, to pierwsze zdjęcie promocyjne, by tam wylądowało), tylko nie czuję tu za bardzo tego klimatu. Mam nadzieję, że poczuję kiedy zobaczę pierwszy odcinek 11. serii.

  4. to “WHO” w okręgu jest świetne. bardzo barwą i stylem dopasowane do wyglądu 13., bardzo nowoczesne, a jednocześnie takie mniej..jak z twardego sci-fi, co w sumie do serialu pasuje. bardziej mi się podoba niż poprzednie. mam tylko nadzieję, że intro będzie do tego ładne i wczute. no i czekam na nową wersję muzyki do czołówki :P

  5. Jak dla mnie to jest tu klimat (zwłaszcza w tych dwóch ostatnich zdjęciach – po prostu czuć że będzie bardzo dobrze i że są spore szanse na szybkie polubienie Doktor :) ). Mam też lekkie skojarzenie z Class, bo tutaj też autor zabawił się tymi kreskami poziomymi w literach loga. Zgadzam się, że wygląda to nowocześnie i pasuje do Trzynastej. No i jak to już internety wychwyciły o połączone z H w taki sposób tworzy poniekąd symbol Wenus, czyli kobiety. Ciekawe czy to przypadek? Mam nadzieję że nowe intro wypadnie równie dobrze :)

  6. Mi trochę to przypomina logo z Władcy Pierścieni. Ale tak normalnie to jest bomba. Będzie mi szkoda dawnego loga, ale chyba szybko o tamtej zapomnę i to będzie moim najlepszym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *