Nikola Tesla’s Night of Terror – materiały promujące

Za nami już trzeci odcinek 12 serii Doctor Who. W najbliższą niedzielę, 19 stycznia, na kanale BBC One i BBC America odbędzie się premiera czwartego odcinka zatytułowanego Nikola Tesla’s Night of Terror. BBC podzieliło się materiałami promującymi odcinek.

Co wydarzy się w odcinku?

Są pierwsze lata XX wieku. W Nowym Jorku wynalazca Nikola Tesla prowadzi wojnę z Thomasem Edisonem. Jednak w jej środku czai się jeszcze większe zagrożenie…

Jest rok 1903 i na krańcu wodospadu Niagara coś jest nie tak z generatorem roślin Nikola Tesli. Ktoś lub coś sabotażuje nieszablonową pracę wynalazcy. Czy Tesla naprawdę otrzymał wiadomość z Marsa? I jak jego wielki rywal Thomas Edison wpisuje się w te wydarzenia? Doktor i jej towarzysze Yaz, Ryan i Graham muszą połączyć siły z jednym z największych umysłów w historii, by uratować zarówno jego, jak i planetę.

Czwarty odcinek został napisany przez Ninę Metivier, a wyreżyseruje go Nida Manzoor. Gościnnie wystąpią w nim  Goran Višnjić (Nikola Tesla), Robert Glenister (Thomas Edison), Anjli Mohindra (Królowa Skithra) oraz Haley McGee (Dorothy Skerritt, asystentka Tesli).

Mamy także trzy nowe zdjęcia:

Poniżej zamierzamy także zwiastuny odcinka. Pierwszy z nich mogliśmy zobaczyć po zakończeniu trzeciego odcinka:

Drugi pokazuje nowe sceny:

Jakie macie oczekiwanie wobec tego odcinka? My nie możemy się doczekać!Uwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Nikola Tesla’s Night of Terror – materiały promujące

  1. Liczę na to, że w przeciwieństwie do Spyfall Part Two odcinek poza lekcją historii zapewni jednak trochę więcej dynamicznej akcji i rozrywki, a mniej gadania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *