Nadia Parkes i inni gościnni aktorzy w ósmym odcinku Doctor Who

Nadia Parkes pojawi się wkrótce w 12 serii Doctor Who. Aktorka znana jest przede wszystkim z występu w serialu The Spanish Princess, w którym wcieliła się w postać Rosy de Vargas.

Parkes, która jest wielką fanką serialu od czasów dzieciństwa, opowiedziała o tym, że pojawi się w Doctor Who w trakcie podcastu.

Miałam obsesję [na punkcie serialu], gdy miałam 12 lat. To dosłownie marzenie młodej mnie!

Aktorka nie ujawniła, w którym odcinku serialu ją zobaczymy. Jednak Cultbox przeprowadził drobne śledztwo.

Nadia Parkes.

Doctor Who pojawi się również Maxim Baldry, aktor z serialu Rok za rokiem („Years and Years”) Russella T Daviesa. Na swoim Instagramie w połowie lata aktor umieścił zdjęcie, na którym widać było niego, Nadię Parkes oraz Jacoba Collinsa-Levy’ego. Aktorzy ubrani byli ubrani w stroje z XIX wieku i znajdowali się w przyczepie w Merthyr Mawr Estate w Bridgend (Walia). Zdjęcie oczywiście już zniknęło z powierzchni Internetu. Tymczasem o planowanym występie gościnnnym Baldry’ego w 12 serii pisaliśmy już tutaj.

Sceny w tym miejscu powstawały podczas czwartego bloku produkcji 12 serii Doctor Who, na który składały się odcinki 7 i 8. Ich reżyserką jest Emma Sullivan.

Wygląda na to, że aktorzy wystąpią więc w ósmym odcinku, który według plotek będzie opowiadał o Mary Shelley. Słynna pisarka, po spotkaniu Cybermena, o którym słyszeliśmy w piątym odcinku, W ukryciu przed Judoonami („Fugitive of the Judoon”), ma napisać Frankensteina. W odcinku tym ma wystąpić także Lili Miller.

Źródło: CultboxUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *