Nadciąga soundtrack Class

Świetny spin-off, Class, doczeka się wydania muzyki z serialu. Nad całością czuwa jej twórca, Blair Mowat.

class

Kompozytor pochwalił się jakiś czas temu na Twitterze:

Zapytał o propozycje utworów, które zdaniem widzów powinny znaleźć się na płycie:

Zamówienie na soundtrack Class wykonane w 99%. Jakieś ostatnie prośby o muzykę, która musi się tam znaleźć? Mówcie teraz lub zamilknijcie na wieki. Edytowanie 250 minut muzyki do 79 było naprawdę trudne, ale było warto.

Class miało kilka świetnych kawałków muzycznych. Poniżej moja ulubiona piosenka, stworzona specjalnie na potrzeby serialu:

Niestety Class zostało anulowane, a widzowie pozostawieni z ogromnymi cliffhangerami. Ale może kiedyś ktoś… (patrzymy na Big Finish).

Póki co, nie ma żadnych wiadomości o wydaniu soundtracku do 9 i 10 serii Doctor Who – oprócz informacji, że ten moment nadejdzie. Nie wiemy również, kto stworzy muzykę do 11 serii serialu, chociaż plotki wskazywały właśnie na Blaira Mowata.

A jak wy wspominacie ten serial? Jeśli jeszcze nie widzieliście, to idźcie obejrzeć, naprawdę warto zatracić się w tym świecie!

Aktualizacja

Doczekaliśmy się soundtracku do 9 serii Doctor Who, poznaliśmy nowego kompozytora serialu, Class doczekało się kontynuacji w postaci słuchowisk, a teraz widzimy okładki soundtracku do spin-offu.

Muzykę z Class będziemy mogli dostać na płycie CD (gdzie okładka jest taka jak zdjęcie promocyjne z serialu) oraz na winylu. Wydanie na winylu posiada piękną okładkę wykonaną przez Jonnyego Evensona. Oba wydania będą zawierały dodatkową płytę, ale nie wiadomo jeszcze, co się na niej znajduje. Specjalną okładkę możecie zobaczyć poniżej;

Skusicie się na muzykę z Class?

Źródło: Twitter, The Doctor Who CompanionUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *