Na końcu The Pilot czeka nas szok!

Po pierwszym odcinku dostaniemy nowy zwiastun całej serii. W nim znajdzie się pewne ujęcie, które totalnie nas zaskoczy!

Na premierowym pokazie dla prasy Steven Moffat powiedział:

To publiczne ostrzeżenie. Niektórzy ludzie nienawidzą spoilerów, a niektórzy je uwielbiają – a każdy mnie nie znosi, bez względu na to, do której z tych grup się zalicza. To ostatnia z prób, by uniknąć nienawiści.

Na końcu tego odcinka dostaniecie kolejny czadowy zwiastun Doctora Who. Na jego końcu znajduje się ogromny spoiler. Spoiler, który może roztopić wasze mózgi. Ale obiecuję, że wolicie na razie nic nie wiedzieć. Zobaczenie tego tutaj będzie świetne, ale jeszcze lepsze będzie za kilka tygodni. Damy wam więc wybór, w ten nasz kiczowaty i niedorzeczny sposób…

Pojawi się ostrzeżenie i odliczanie do spoilera, następnie zobaczycie ostrzeżenie: Mrugnij teraz. Zamknijcie oczy i czekajcie, aż usłyszcie dźwięk cliffhangeru (końca odcinka), o wiele lepiej będzie tego doświadczyć później.

Według informacji takie samo ostrzeżenie zobaczą widzowie przed telewizorami 15 kwietnia, kiedy serial powróci na ekrany.

Czy może chodziło o powrót tego kosmity?

Jak myślicie, czy to o to chodziło? Czym Moffat może nas zaskoczyć?

Źródło: Radio TimesUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl wszystko o serialu Doctor Who

13 thoughts on “Na końcu The Pilot czeka nas szok!

 1. Cokolwiek to jest, po kiego wrzucać to do zwiastuna w takim razie? I tak się spoiler rozniesie, więc osoba, która zdecyduje się mrugnąć, nie ma szans na pozostanie w nieświadomości. Typowe “nie patrzcie, nie patrzcie!” dla przyciągnięcia uwagi.

  1. Nieprawda, rozniesie czy nie rozniesienie, jeśli się naprawdę chce uniknąć spoilerów to się ich uniknie. Mam znajomych fanów, którzy unikają wszelkich newsów i dlatego są bardziej zaskoczeni niż ja. Da się jeśli się chce.

 2. Pfffffff, jaki jest sens ZAPOWIADAĆ coś szokującego? I jeśli ma to być coś tak “wielkiego” jak powiedzmy, finał Szerloka, to ja dziękuję, postoję.
  Ej serio, przez tą zapowiedź, to wszystko ani mnie ziębi, ani grzeje. I teraz pewnie zapomnę obejrzeć ten zwiastun :P

 3. Raczej nie chodzi o Mistrza, bo to właśnie podali. A do emisji ma to być niewiadoma. Raczej spodziewał bym się jakiegoś powrotu sprzed lat. Może którys Doctor lub towarzysz. Stawiam na to pierwsze, skoro podobnie będzie z Mistrzem. A skoro to ten Mistrz, to możliwe, że będzie to Doctor nr… :)

 4. Raczej nie będzie to nic związanego z Mistrzem. Tylko ciekawe co w takim razie, ostatnia walka Dwunastego, po czym może Trzynasty/Trzynasta? Naprawdę nie wiem co mogłoby być bardzo szokującego.

 5. No dobra, przeczytałem tekst jeszcze raz (hurra, czytanie ze zrozumieniem) i myślę, że skoro to był pokaz dla prasy, to jednak chodziło o Simma. Chcieli z tego zrobić niespodziankę dla widzów, ale doszło pewnie do przecieku albo się go obawiali, więc zdecydowali się ogłosić sprawę wcześniej.

 6. Smutne jest to, że Moffat jest świadomy poziomu hate’u jakim jest obrzucany. Smutne jest to, że taki poziom hate’u istnieje w fandomie. Smutne jest to, że pierwsza rada jaką otrzymała Jenna Coleman to “nie wchodź do internetu”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *