Czy Moffat będzie jeszcze pisał dla Doctora Who?

Steven Moffat obecnie ciężko pracuje nad swoją ostatnią serią Doctora Who. Producent wykonawczy odpowiedział jednak na ważne pytanie, które zadają sobie fani serialu.

Steven Moffat uważa, że nie będzie pisał nowych odcinków serialu po swoim odejściu. Przynajmniej nie w najbliższej, przewidywalnej przyszłości.

Scenarzysta sądzi, że każdy nowy szef musi odcisnąć na serialu swój własny ślad. Nawet jeśli on sam wielokrotnie starał się namówić Russella T Daviesa, aby ten napisał nowy odcinek Doctora Who:

Wiem, że zawsze starałem się namówić Russella by napisał odcinek dla mnie, ale właśnie tak powinno być.

Sam Davies powiedział w 2015 roku:

Kochany Steven zaprasza mnie co roku, żebym napisał nowy odcinek. Kocham go, kocham ich, uwielbiam oglądać serial, ale oto ruszam dalej. Kocham Doctora Who całym moim sercem, ale nie ma nic ważniejszego od moich własnych rzeczy.

Moffat dodał, że całkowicie rozumie uczucia Daviesa i sam nie może się doczekać, aż zacznie rozwijać swoje własne pomysły. Moffat jest zdeterminowany, aby ponownie współpracować z Markiem Gatissem, ale nad czymś innym niż Sherlock:

To dlatego, że go kocham.

Czy ta wiadomość was zasmuciła? Kto z was nie może się doczekać nadejścia nowej epoki serialu?

Źródło: Radio TimesUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

3 thoughts on “Czy Moffat będzie jeszcze pisał dla Doctora Who?

  1. A ja mam nadzieje, ze od czasu do czasu jeszcze cos napisze, bo jak moge miec jakies male obiekcje co do tego jak prowadzi caly serial, tak jego odcinki zawsze sa swietne, szczegolnie te z czasow kiedy wlasnie showrunnerem nie byl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *