Koniec ery: Matt Smith żegna się z planem „Doctora Who”

Stało się – wraz z zakończeniem zdjęć do odcinka świątecznego, na planie serialu zakończyła się epoka Jedenastego Doktora. Informują nas o tym posty na Twitterze.

Po internecie krążą dziś wypowiedzi osób związanych z kręceniem „Doctora Who”, z których wynika, że zdjęcia do odcinka świątecznego zostały wczoraj zakończone. Przed ekipą jeszcze tygodnie postprodukcji, dla Matta Smitha jednak – był to zapewne ostatni dzień w kostiumie Jedenastego Doktora.

Na Twitterze zobaczyć można pożegnanie z serialem producenta Marcusa Wilsona:

Życzenia dobrej nocy ode mnie i od niego. Skończyliśmy. Boże Narodzenie 2013. Dziękuję wszystkim.

(źródło: Twitter)

Natomiast Lynne Smith, mama Matta, pokazała swoje śliczne zdjęcie z uśmiechającym się smutno synem:

lynne smith

(źródło: Twitter)

Tymczasem facebookowy fanpage Petera Capaldiego poinformował, że została już nakręcona pierwsza, poregeneracyjna scena Dwunastego Doktora. (źródło: PeterCapaldiPage)

Trudno jeszcze w to uwierzyć, ale wszystko wskazuje na to, że choć przed nami jeszcze dwa odcinki z Jedenastym Doktorem, epoka Dwunastego właśnie się zaczyna.

Zapraszamy do podzielenia się refleksjami w komentarzach i na forum. Tęsknicie już za Mattem, czy jednak przeważa ciekawość, jaki będzie Dwunasty?Exnaczelna Gallifrey na wygnaniu. Zapraszam na Whosome.pl!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

14 thoughts on “Koniec ery: Matt Smith żegna się z planem „Doctora Who”

          1. To by trochę nie pasowało do ogólnej wymowy serialu, nie sądzisz? ;) Z motywem konieczności zmiany i ciągłego odnawiania.

  1. Śmiech przez łzy. Nie lubię zakończeń, ale zmiany są dobre. Czuję, że moje emocje podczas świątecznego odcinka zrobią wibbly-wobbly.

  2. Matt był absolutnie świetny, ale nie był moim Doktorem, do tego lubię zmiany, więc z niecierpliwością czekam na 12tego. Coś czuję, że będzie genialny :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *