Materiały promocyjne słuchowisk Class

Najnowszy spin-off Doctor Who doczekał się niestety tylko jednej serii. Po długim oczekiwaniu dostaniemy pewnego rodzaju kontynuacje przygód uczniów Coal Hill. Słuchowiska Big Finish będą działy się w trakcie przygód znanych nam z serialu, niedawno poznaliśmy fabuły poszczególnych słuchowisk Class. Teraz przyszedł czas na okładki i zwiastuny.

Nowe historie zostaną wydane w dwóch częściach. W składzie pierwszej znajdziemy:

Gifted – Roy Gill
Life Experience – Jenny T Colgan
Tell Me You Love Me – Scott Handcock

A oto okładka i zwiastun:

okładka słuchowisk Class

A w drugiej części znajdziemy:

Everyone Loves Reagan – Tom Foley
Now You Know… – Tim Leng
In Remembrance – Guy Adams

Okładka i zwiastun poniżej:

okładka słuchowisk Class

Nie znamy jeszcze daty premiery słuchowisk Class, ale możemy już zamawiać je przedpremierowo. Płyta pojedynczej części kosztuje 20 £, a wydanie cyfrowe 15 £. W dniu premiery ceny wzrosną – 25 £ za wydanie na płycie, a 20 £ za to cyfrowe. Po premierze w sprzedaży będzie tylko 500 sztuk płyt z każdej części. Obie części słuchowisk będzie można dostać taniej w paczce – wersja fizyczna kosztuje 38 £, a cyfrowa 28 £.

Zapowiada się ekscytująco! A kto wie, może w przyszłości doczekamy się kontynuacji i rozwiązania tego piekielnego cliffhangera? Czekacie?

Źródło: The Doctor Who CompanionUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *