Knock Knock – materiały promocyjne

W następną sobotę kolejny odcinek dziesiątej serii. To już czwarty! Poniżej materiały promocyjne.

Premiera odcinka „Knock Knock” już za tydzień, 6 maja o godzinie 19:20 czasu brytyjskiego (20:20 w Polsce) na antenie BBC One. Polska premiera serii planowana jest na późne lato. Tradycyjnie, po emisji odcinka będziecie mogli znaleźć u nas napisy.

Bill i jej przyjaciele przeprowadzają się do idealnego domu. Tylko dlaczego czynsz jest tak niski? I o co chodzi z tym dziwnym wynajmującym? Co czai się się w wieży w sercu domu? I dlaczego nie można znaleźć do niej wejścia? Puk, puk. Kto tam?

WPROWADZENIE:

Peter i Pearl o odcinku:

NEXT TIME TRAILER:

TV TRAILER:

Klip #1:

Klip #2:

Klip #3:

Galeria:

Źródło: BBC

Daj na ciastko!


Właściciel oraz założyciel Gallifrey.pl. Twórca projektów internetowych, czarodziej społeczności, magik newsów technologicznych. Wielki fan Doktora Who oraz całej masy innych seriali. Wielbiciel kryminałów, thrillerów oraz muzyki wszelakiej.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

7 thoughts on “Knock Knock – materiały promocyjne

  1. grupka młodych ludzi w nawiedzonym domu, klasyk…
    btw, czy tylko mi ten budynek z zewnątrz nieodparcie przypomina “murder house” z pierwszego sezonu american horror story? (;

  2. W opisie jest chyba błąd. Zamiast “Bill i jej przyjaciele SIĘ przeprowadzają do idealnego domu” powinno być “Bill i jej przyjaciele przeprowadzają SIĘ do…”

  3. Może nie na temat komentarz, ale zapytałem BBC HD czy będzie możliwa emisja klasycznych serii Doctora. Wkrótce mają się odezwać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *