Mapa podróży Doktora

Doktor z niewyobrażalną prędkością skacze w przeszłość, przyszłość, na odległe planety, poza wszechświat – trudno to sobie wyobrazić, prawda? A jednak dla strony BBC Future stworzono niesamowitą mapę jego wędrówek.

Od Totter’s Lane 76 do Trenzalore – na interaktywnej mapie prześledzić można trasy podróży poszczególnych inkarnacji Doktora i linie czasowe pojedynczych przygód. Na pierwszy rzut oka to straszliwy chaos, na drugi też – warto jednak chwilę się tym pobawić, bo to mapa niezwykle starannie wykonana i ciesząca oko. Na pewno znajdą się jakieś błędy (ja na przykład wypatrzyłam, że trasę z odcinka Hide mocno uproszczono – ale trudno się dziwić…), ale jednak wykonano niewyobrażalną pracę, zobaczcie sami.

Mapę znajdziecie TUTAJ

Można wybrać konkretną inkarnacją Doktora, kilka lub wszystkie i cieszyć się widokiem zupełnego chaosu, jakim jest życie tego bohatera. Można wybrać konkretny odcinek ze starych lub nowych serii. Po kliknięciu w tytuł rozwijają się informacje, a także fragmenty odcinków… Pod mapą znajdują się też bardzo interesujące statystyki. Czysta fanowska radość i zabawka, która może pochłonąć długie godziny. Gdyby ktoś potrzebował więc czegoś na zabicie ostatnich godzin przed rocznicowym odcinkiem – ta mapa będzie idealna.

mapa 2Exnaczelna Gallifrey na wygnaniu. Zapraszam na Whosome.pl!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *