Malcolm Tucker przygotował Capaldiego do zagrania Doktora

Peter Capaldi zdradził, że Malcolm Tucker, którego zagrał w serialu The Thick of It, zmienił go jako aktora i pomógł mu przygotować się do grania Doktora.

Na panelu poświęconym serialowi, który odbył się po premierowym seansie odcinka świątecznego The Return of Doctor Mysterio, Capaldi został zapytany, czy rola Malcolma pomogła mu przygotować się do zagrania w dziecięcej telewizji.

Aktor odpowiedział:

Malcolm i Doktor są całkowicie różni. Ludzie zatrzymywali mnie na ulicy i pytali: Czy możesz mnie opieprzyć, obrazić? A ja odpowiadałem: Odwalcie się. Myślę, że mnie na to wszystko przygotował. To była niesamowita rola, granie Malcolma Tuckera było niezwykłą szansą.

Capaldi powiedział także, że ta rola zmieniła jego aktorstwo:

Armando Iannucci (twórca The Thick of It) i jego zespół scenarzystów stworzyli świat, który niestety był bardzo trafnym odbiciem naszego. Sądzę, że jego sposób pracy nauczył nas wiele na temat aktorstwa i zmienił mnie całkowicie jako aktora. Pracując przy Doctorze Who, staram się wprowadzić do swojej gry trochę tej bezpośredniości. Więc tak, niespodziewanie, ale przygotował mnie do tego.

Widzieliście The Thick of It? A może oglądaliście inne produkcje, w których wystąpił Peter Capaldi? Co moglibyście polecić?

Źródło: Express.co.ukUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Malcolm Tucker przygotował Capaldiego do zagrania Doktora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *