Maisie Williams chciałaby zagrać Doktora

Niedawno pojawiła się plotka, że wraz ze Stevenem Moffatem serial opuści Peter Capaldi. Jak zwykle pada pytanie – kto zostanie nowym Doktorem? Maisie Williams zabrała głos w tej sprawie.

Bardzo ciężko będzie znaleźć następcę, kiedy Peter Capaldi zrezygnuje ze swojej roli. Wielu z nas zastanawia się, kto będzie kolejnym Doktorem. Maisie Williams, która w 9 serii wcielała się w rolę Ashildr, sądzi, że rolę Doktora powinno powierzyć się Idrisowi Elbie. Jeśli jednak on nie byłby chętny, sama podjęłaby się tego wyzwania. Zapytana przez Evening Standard, czy byłaby chętna do podjęcia się takiego wyzwania, odpowiedziała:

Tak, to byłoby naprawdę super, ale obecnie jestem zajęta innymi sprawami. Uważam, że kobieta w roli Doktora byłaby czymś wspaniałym.

Williams otrzymała nagrodę The Rising Star podczas Evening Standard Film Awards. Stwierdziła, że jeśli ktokolwiek miałby dostać rolę, to powinien to być Elba, który zdobył tego wieczoru nagrodę za najlepszą rolę męską.

Uważam, że czarnoskóry Doktor byłby czymś niesamowitym. Stawiam na Idrisa Elbę, a jeśli on by się tego nie podjął, ja to zrobię.

Póki co nie wiemy, kiedy Capaldi zrezygnuje ze swojej roli. Nie poznaliśmy jeszcze także nowego towarzysza. Chcielibyście zobaczyć Maisie Williams w roli Doktora? Myślicie, że sprawdziłaby się w tej roli? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Radio TimesUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Maisie Williams chciałaby zagrać Doktora

  1. Jeju, to oczywiste, że większość brytyjskich aktorów odpowie “Tak” na pytanie “Czy chciałbyś/chciałabyś być Doktorem?”, więc nie wydaje mi się potrzebne robienie sensacji gdy któryś odpowie “tak”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *