Kogo jeszcze zobaczymy w odcinku „Dzień Doktora” ?

UWAGA: Ten news może zawierać spoilery do odcinka rocznicowego, jeśli nie chcesz psuć sobie niespodzianki, nie wchodź!

Powtarzano nam nie wiadomo ile razy, że żaden z klasycznych Doktorów nie pojawi się w odcinku rocznicowym. The Daily Star twierdzi jednak, że zamiast tego zostaną użyte ich głosy, włączając w to nowo nagrane materiały:

Wszyscy byli Władcy Czasu pojawią się w epizodzie rocznicowym – „Dzień Doktora” . Widzowie nie zobaczą ich wszystkich – ale usłyszą ich głosy.

Aktorzy, którzy grali pierwszych trzech Doktorów, czyli William Hartnell, Patrick Troughton i Jon Pertwee już nie żyją. Wielu pozostałych Doktorów nie wygląda jak w latach ’70 i ’80, więc producenci musieli wymyślić niekonwencjonalny sposób włączenia ich do odcinka rocznicowego.

Kilku wcześniejszych Doktorów, w tym Tom Baker (79 lat) i Peter Davison (62 lata), nagrało nowe dialogi, które zostaną włączone do programu. W przypadku innych zostaną użyte stare nagrania głosu.

Jak zwykle należy te doniesienia traktować z dystansem, ale nie brzmi to nierealnie. Może głosy słyszane z obrazów? To może mieć związek z usuniętym tweetem z zeszłego tygodnia, w którym jeden z reporterów twierdził, że Tom Baker jest zaangażowany w produkcję.

Ponadto The Daily Star dodaje:

Wiemy, że w odcinku wystąpią Zygoni i Dalekowie, ale możliwe, że fani zobaczą również innych znajomych wrogów.

źródło: DoctorWhoTV

One thought on “Kogo jeszcze zobaczymy w odcinku „Dzień Doktora” ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *