Kompletne wydanie 10 serii na DVD i Blu-ray

Kolekcjonerzy, radujcie się! Już niedługo będziecie mogli kupić kompletne wydanie dziesiątej serii Doctor Who na DVD. Do oferty dołączony jest także opis, który prezentujemy poniżej:

wydanie 10 serii

Regeneracja coraz bliżej, dlatego uzbrójcie się w ostatnie przygody Dwunastego Doktora z Doctor Who: The Complete Tenth Series. Wydania na DVD i Blu-ray dostępne będą od 7 listopada i zawierają ponad sześć godzin dodatków, a także odcinek świąteczny z 2016 roku Powrót Doktora Mysterio (“The Return of Doctor Mysterio”).

W dziesiątej serii Peter Capaldi rozpoczyna porywający ostatni rozdział Dwunastego Doktora, poznajemy nową towarzyszkę, Bill, graną przez Pearl Mackie, a Matt Lucas powraca w roli Nardole’a. Wspaniałe przygody czekają na drużynę bohaterów, która podróżuje poprzez czas i przestrzeń w najnowszej odsłonie globalnego hitu. Oczekujcie śmiechu, niebezpieczeństw i porywających wypraw w ostatniej serii tworzonej przez głównego scenarzystę i producenta wykonawczego, Stevena Moffata.

Na płycie znajdą się dodatkowe materiały, między innymi:

  • usunięte sceny,
  • komentarze audio,
  • Inside look o każdym z odcinków,
  • Becoming the Companion – filmik opowiadający o drodze, jaką przebyła Pearl Mackie do stania się ostatnią towarzyszką Dwunastego Doktora.

Wydanie będzie zawierało pięć płyt DVD lub cztery Blu-ray. Niestety nie zostanie na razie wydane w Polsce.

Zainteresowani?

Źródło: Doctor Who TV

PATRONITEUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *