Komiksy o Duchu

Po premierze Powrotu Doktora Mysterio („The Return of Doctor Mysterio”) ukazały się także komiksy o Duchu, superbohaterze z tego odcinka.

Kim byłby superbohater bez własnego komiksu? Jeśli spodobały wam się przygody Ducha, na pewno ucieszy was fakt, że bohaterowie odcinka świątecznego powracają wraz z Doktorem w nowych komiksowych przygodach. Titan przygotował aż cztery nowe komiksy. Pierwszy z nich jest już dostępny do kupienia.

Daty premier kolejnych zeszytów wyglądają następująco: #2 – 9 stycznia, #3 – 23 stycznia i #4 – 30 stycznia. Komiksy zostały napisane przez George’a Manna, a ilustracje do nich wykonał Ivan Rodriguez. Pierwszy komiks składa się z 15 stron, do tego każda z części historii kosztować będzie tylko 0,69 £ (to naprawdę tanio!).

Poniżej znajdziecie okładkę pierwszego numeru, a w tym miejscu czeka na was kilka stron z komiksu. Na tej stronie można także zakupić komiksy.

Prezentujemy także krótki opis serii:

To zupełnie nowa, pierwsza cyfrowa przygoda Dwunastego Doktora! W komiksie pojawia się postać Ducha, superbohatera znanego z odcinka świątecznego Powrót Doktora Mysterio. Dołącz do niezapomnianej przygody!

Podobała wam się postać Ducha? Jesteście zainteresowani komiksem o jego przygodach?

Źródło: ComiXologyUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *