Znajoma twarz w obsadzie Class

Pojawiają się kolejne informacje odnośnie postaci, które ujrzymy w spin-offie Class.

Chwilę temu ujawniono obsadę nadchodzącego spin-offu Doctora Who, poinformowaliśmy was o tym tutaj. Od zeszłego tygodnia wiemy także, że aktor Greg Austin zagra w serialu postać o imieniu Charlie.

Obsadę Class czeka kolejny nabytek. Ogłoszono, że w serialu pojawi się Nigel Betts. Aktor powtórzy swoją rolę Pana Armitage, jednego z nauczycieli w Coal Hill. Postać pojawiła się już w odcinkach Podróż do wnętrza Daleka („Into the Dalek”), Woźny („The Caretaker”), mogliśmy także usłyszeć jego głos w pierwszej części finału ósmej serii Ciemna woda („Dark Water”).

Akcja serialu będzie działa się w fikcyjnej szkole Coal Hill mieszczącej się we współczesnym Londynie. Class będzie mieć swoją premierę jeszcze w tym roku na kanale BBC Three w Wielkiej Brytanii, a w USA na kanale BBC America.

Co sądzicie o decyzji zaangażowania tego aktora do spin-offu? Podoba wam się takie nawiązanie do głównego serialu?

Źródło: CultboxUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Znajoma twarz w obsadzie Class

    1. Skoro polskie BBC nie wygląda na zainteresowane emisją 9 serii, to nie spodziewałabym się Class. A czy będziemy tłumaczyć? Nie zastanawialiśmy się jeszcze nad tym, nie wiemy, czy serialik wyjdzie, czy będziemy mieć czas, czy będzie komu tłumaczyć – ale nie wykluczam. ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *