Kolejny aktor dołącza do 11 serii

Na nasze szczęście niektóre gwiazdy nie potrafią trzymać języka za zębami. Kolejny aktor zdradził, że pojawi się w 11 serii.

Niedawno informowaliśmy, że znany aktor wystąpi w jednym z odcinków dziejących się w przeszłości – jak się potem okazało, miał nie ujawniać tej informacji. Tym razem parę z ust puścił Lee Mack.

W programie Loose Ends nadawanym przez BBC Radio 4 Lee Mack gościł wraz z Sharon D Clark, która również pojawi się w 11 serii Doctor Who. Prowadzący próbował wyciągnąć od niej jakieś informacje. W naszym raporcie z planu zamieściliśmy informacje o tym, że jej postać będzie miała na imię Mary. Sharon D Clark podczas programu zdradziła trochę więcej:

https://twitter.com/GirlyLetters/status/977632576335736833

Podczas programu powiedziała:

Jestem człowiekiem. A Bradley Walsh jest moim mężem. On też gra człowieka i tylko tyle mogę ci powiedzieć.

Następnie odezwał się Lee Mack:

Nie jestem tylko podekscytowany tym, że ktoś może zagrać w Doctor Who. Ja prawdopodobnie również się w nim pojawię. Nie miałem tego zdradzać, ale skoro Sharon coś powiedziała, to pomyślałem: Powiem to!

Lee Mack będzie miał swoje cameo w jednym z odcinków:

To będzie takie “mrugnij, a to przegapisz”. Taka drobna rzecz. Jestem fanem serialu przez całe życie i męczyłem ich, dopóki nie dali mi drobnej roli. Wysłałem nawet Chrisowi Chibnallowi, który zarządza serialem, filmik, na którym wysiadam z własnej TARDIS, którą posiadam. I z Dalekiem, którego też posiadam.

To prawdziwa historia. Mam w domu TARDIS, ale nie jest większa w środku. Powiedziałem: No weźcie, dajcie mi rolę! A on odpowiedział: W porządku! Właśnie to musicie zrobić, aby dostać gdzieś rolę. Wyślij do kogoś filmik i ją zgarniecie.

Chris Chibnall dość mocno pilnuje, by informacje o 11 serii nie wyciekły do mediów. Aktor zaśmiał się:

Teraz nie otrzymam roli, bo powiedzą: Mówiliśmy ci, abyś się nie wygadał. Przez to, że Sharon coś powiedziała, myślałem, że ja też mogę coś powiedzieć.

Czy będzie to rzeczywiście mała rola? Przekonamy się dopiero podczas emisji 11 serii.

Sharon D Clarke opowiedziała również o Jodie Whittaker:

https://twitter.com/GirlyLetters/status/977685793815875585

Jodie jest fenomenalna! Praca z nią to czysta radość. Będzie świetna w tej roli! To, co jest cudowne w Jodie, to to, że zazwyczaj gra ponure postacie, poniewierane przez los. A teraz gra kogoś, kto patrzy z nadzieją przed siebie, daje nadzieję i walczy z przestępczością… na planie po prostu tryska radością. Zdecydowanie zasłużyła na te dwa serca, które posiada Doktor. Jest cudowna, podziwiam ją!

Audycji możecie posłuchać tutaj. Fragment, w którym mówią o Doctor Who, zaczyna się około 6:40 minuty.

Źródło: BBC Radio 4Radio TimesUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *