Kolejna osoba z ekipy żegna się z serialem

Sytuacja była do przewidzenia. Po tegorocznym odcinku świątecznym z serialem pożegnają się nie tylko Peter Capaldi oraz Steven Moffat, ale również drugi producent wykonawczy, Brian Minchin.

Brian Minchin przyjął ofertę współpracy z Hartswood Films, firmą, która nadzorowała Sherlocka. Minchin dołączy do Stevena Moffata przy współpracy w jego przyszłych projektach.

Brian Minchin był związany z uniwersum Doctora Who przez wiele lat. Przed objęciem roli producenta wykonawczego w serialu w 2013 roku był edytorem skryptów do wielu odcinków, np. Vincent i Doktor (“Vincent and the Doctor”) czy Skręć w lewo (“Turn Left”). Współpracował także przy Torchwood (jako edytor skryptów i asystent producenta), Przygodach Sary Jane (jako producent) Class (jako producent wykonawczy). 

To było do przewidzenia – ekipa serialu się wymienia i to dobry moment, żeby rozważyć zmianę pracy. Chris Chibnall będzie musiał znaleźć sobie własną osobę do pomocy w pracy nad serialem. A może już znalazł?

Źródło: Cultbox

PATRONITEUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

4 thoughts on “Kolejna osoba z ekipy żegna się z serialem

    1. Przekonamy się. Chibnall zapowiada różne odważne posunięcia, ale samej istoty serialu nie zmieni, w końcu sam jest wielkim fanem. :) Nie ma się czego obawiać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *