Klasyczni Doktorzy w miniodcinku? – AKTUALIZACJA

Odtwórcy ról klasycznych Doktorów być może wystąpią u boku Petera Davisona i Olivii Colman w komediowym filmiku.
AKTUALIZACJA: To już oficjalnie potwierdzone. Miniodcinek The Five(ish) Doctors Reboot będzie dostębny na BBC iPlayer dzisiejszego wieczora. KLIK.

To dobry czas dla fanów klasycznych serii: najpierw powrót Ósmego Doktora w Nocy Doktora, wczoraj dramatyczny fragment Wojny Czasu w Ostatnim dniu, spoilerowa plotka, o której pisaliśmy tutaj, a teraz wygląda na to, że Peter Davison napisał i wyreżyserował specjalny miniodcinek, w którym wystąpią aktorzy z klasycznych serii…

15-minutowa komedia zatytułowana „The Five(ish) Doctors” („(Około) Pięciu Doktorów”) zostanie wyemitowana na BBC Red Button zaraz po specjalnym odcinku, w sobotę około 22 brytyjskiego czasu. Jego opis brzmi następująco:

Tęsknisz za klasycznymi Doktorami? Wracają w specjalnym odcinku napisanym i wyreżyserowanym przez Petera Davisona.

Nie wiadomo, kogo w nim zobaczymy. Internet pełny jest plotek. Źródłem jednej z nich jest post na Twitterze, który zamieścił (i zaraz usunął) syn Jona Pertwee, Sean. Zawierał on listę aktorów zaangażowanych w jakiś projekt – znajdowali się na niej Colin Baker, Sylvester McCoy, Paul McGann i Olivia Colman grający samych siebie. Być może to właśnie to?

41928

A o czym będzie ten film? We wrześniu internet huczał (głównie z oburzenia), gdy pojawiły się zdjęcia Petera Davisona i Sylvestra McCoya koczujących przed wejściem do siedziby BBC z transparentami z hasłami takimi jak „Nie ma klasycznych? Nie ma rocznicy!” czy „Zlitujcie się, też chcemy wziąć w tym udział!” Niewątpliwie coś kręcili – może właśnie ten film?

Ponadto w ubiegłym tygodniu na Twitterze pojawiło się tajemnicze konto o nazwie dayofhtefishDr, na którym publikowane są tajemnicze wiadomości o czymś, co ma się wydarzyć w dniu 50 rocznicy. Oraz odliczanie do soboty…

fishdr4

 

fishdr2

fishdr3

 

fishdr4

Z tych okruchów informacji każdy samozwańczy Sherlock może sobie poskładać własną wizję tego, co nas czeka. Dowiemy się w sobotę.

Źródło: RadioTimesExnaczelna Gallifrey na wygnaniu. Zapraszam na Whosome.pl!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *