Kiedy zobaczymy odcinek specjalny po 12 serii?

Za nami koniec 12 serii Doctor Who, nagrano jednak jeszcze odcinek specjalny. Pod koniec odcinka The Timeless Children twórcy zaserwowali nam cliffhanger, ale poznaliśmy również tytuł następnego odcinka serialu.

Odcinek specjalny został zatytułowany Revolution of the Daleks. Tak jak wcześniej głosiły plotki, Doktor zmierzy się w nich ponownie z Dalekami. Na temat odcinka wypowiedział się showrunner Chris Chibnall.

Nie możemy pozostawić tam Doktor! Z tym cliffhangerem. Cóż, zrobiliśmy to. Bądźcie jednak pewni, że Doktor i jej przyjaciele powrócą w odcinku specjalnym w okolicy świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku (Nie wiem jeszcze, kiedy zostanie wyemitowany, inaczej byśmy wam powiedzieli). Będą Dalekowie, eksterminacje. Dreszcze, śmiech, łzy. Wiecie. To co zwykle. Widzimy się pod koniec roku.

Charlotte Moore, dyrektor zawartości BBC dodała:

Nie mogę się doczekać, aż Doktor zmierzy się w tegorocznym odcinku specjalnym ze swoim odwiecznym wrogiem, z Dalekami.

BBC potwierdziło również, że cała trójka towarzyszy wróci w nadchodzącym odcinku.

To gorzkie wieści, ale za nami już dłuższe przerwy w emisji. Później będziemy musieli jeszcze czekać na 13 serię, a tej pewnie też długo nie uświadczymy.

Źródło: BBCUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *