Kiedy doczekamy się emisji 12 serii Doctor Who?

W ostatnim czasie fani serialu otrzymali dość smutne wieści – najpierw dowiedzieliśmy się, że na odcinek specjalny będzie trzeba poczekać do nowego roku, a później, że 12 seria Doctor Who zostanie wyemitowana dopiero w 2020 roku. Być może jednak nie oznacza to aż tak długiego oczekiwania, jak niektórzy zaczęli panikować.

Podczas pokazu premierowego odcinka noworocznego Resolution obecny był Tony Hall, dyrektor generalny BBC. Ujawnił on, że 12 seria Doctor Who ma zostać wyemitowana na BBC One “bardzo wcześnie w 2020 roku”. Co to może oznaczać?

Jedną z opcji byłoby rozpoczęcie nowej serii od kolejnego odcinka noworocznego. Następnie moglibyśmy doczekać się nowej serii. A może serial powróci na wiosnę w marcu? Tak jak był emitowany przez lata? Nie wiemy jeszcze, ile odcinków będzie miała kolejna seria. Obstawiając jednak, że będzie ich również dziesięć, to taka emisja jest bardzo opłacalna – nie zrobi się jeszcze aż tak ciepło, by widzowie preferowali spędzenie weekendów poza domem.

Wiemy już, że w nowej serii powrócą wszyscy troje z towarzyszy Trzynastej Doktor. Zdjęcia do serialu również mają ruszyć już w styczniu.

Źródło: Digital SpyUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Kiedy doczekamy się emisji 12 serii Doctor Who?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *