Już niedługo pierwszy komiks z Trzynastą

Jak już wcześniej wspominaliśmy, powstaną komiksy z Trzynastą Doktor. Pojawiły się już pierwsze szczegóły nowej serii komiksowej od Titan Comics. Za The Many Lives Of Doctor Who odpowiada wiele osób, w tym Richard Dinnick, Rachael Slott i Claudia Ianniciello.

Pierwszy komiks z serii został zatytułowany The Many Lives Of Doctor Who dostał numerek #0, więc będzie to wstęp do nowych papierowych przygód Doktor. Ujawniono dwa warianty okładek. Na pierwszej mamy Trzynastą Doktor i głowy poprzednich wcieleń, druga to inne ujęcie Jodie z sesji promującej nową serię; postać znajduje się wśród kryształów z filmiku ujawniającego nowe logo. Zobaczcie poniżej!

Mamy również opis komiksu:

Ostateczne świętowanie wielu żyć Doktora to idealny przewodnik dla początkujących i świetny hołd dla fanów. Powiada się, że gdy umierasz, całe życie przebiega ci przed oczami: gdy Dwunasty regeneruje w Trzynastą, przeżywa ona wspomnienia swoich inkarnacji, ukazując niewidziane dotąd przygody każdego z Doktorów!

Jeśli nie znasz TARDIS i sonicznego śrubokręta, ta historia to cudowne wprowadzenie w świat Doctor Who. Jeśli widziałeś już wszystkie odcinki, jest to świetna podróż od przeszłości ku przyszłości! Za rysowanie poszczególnych Doktorów odpowiadają:

Marian Laclaustra – Dwunasty, Pierwszy i Siódmy
Giorgia Sposito  – Drugi, Piąty, Dziesiąty i Dwunasty
Arianna Florean – Trzeci i Szósty
Brian Williamson  – Czwarty
Iolanda Zanfardino – Ósmy
Neil Edwards – Doktor Wojny
Pasquale Qualano – Dziewiąty i Jedenasty
Rachael Slott i Claudia Ianniciello – Trzynasta

Przykładowe strony możecie zobaczyć tutaj. Premiera komiksu już 26 września, a jego cena w zamówieniach przedpremierowych to 5,40 £. 

Ktoś jest zainteresowany? Bo my czekamy!

Źródło: Forbidden PlanetEWUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *