Jedziemy na Fantasmazurię!

Jak być może zauważyliście, ostatnio trochę nam odbiło na punkcie konwentów. Brak TARDIS odczuwamy coraz boleśniej, ale naprawdę nie sposób odmawiać zaproszeniom na imprezy, które są taką super okazją do pogadania o popkulturze i spotkania świetnych ludzi! Z przyjemnością informujemy więc, że będziemy obecni na Fantasmazurii.

Traktujemy ten wyjazd jak małe wakacje, więc Lierre zgłosiła tylko sześć prelekcji i nie ma prawie nic wspólnego z organizacją (wow). W programie ostatecznie znalazły się dwie doktorowe atrakcje: prelekcja i konkurs, obie przygotuje dla was Lierre z pomocą Loë.

W piątek o 16:00 będziecie mogli posłuchać prelekcji Don’t blink! Czego się boimy przez Doctora Who?

Wszechświat jest pełen niesamowitości i można by poprzestać na zachwycie i żądzy przygód, jednak na każdym kroku czyha na nas niebezpieczeństwo, którego każdy podróżnik w czasie i przestrzeni powinien być świadomy. Doctora Who można traktować jako przewodnik po kosmicznych strachach i zagrożeniach, których nigdy nie bylibyśmy świadomi, gdyby nie nieoceniona pomoc scenarzystek i scenarzystów, którzy niemal w każdym odcinku przed czymś nas przestrzegają. Redakcja Gallifrey.pl, dla której wasze bezpieczeństwo jest najważniejsze we wszechświecie, zaprezentuje wam kilka porad, jak przetrwać podczas kosmicznych wędrówek, bo nigdy nie znacie dnia ani godziny, zwłaszcza gdy nie dotyczy was linearność czasu i z deszczu zawsze trafiacie pod wyjątkowo drapieżną rynnę.

Zaś o 20:00, również w piątek, będziecie mogli wziąć udział w konkursie dla fanów Doctora Who.

Nie wiesz wszystkiego o Doctorze Who, bo jego ogrom cię przeraża? To nic! Nie będziemy cię pytać o postacie z trzeciego planu ani nie każemy recytować nazwisk twórców słuchowisk (chyba że w dogrywce), ale postaramy się, żeby każdy uczestnik doskonale się bawił.

Fantasmazuria odbędzie się w dniach 16-18 czerwca w Ostródzie na Mazurach, na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Mazury. Tak daleko na północ jeszcze nigdy nas nie wywiało. Nie możemy się doczekać. :) Spotkamy tam kogoś z was?Exnaczelna Gallifrey na wygnaniu. Zapraszam na Whosome.pl!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *