James Marsters wraca do Torchwood

Każdy, kto oglądał Torchwood, zna kapitana Johna Harta, który przysporzył tytułowej drużynie mnóstwa kłopotów. Mimo że na razie nie zobaczymy serialu na ekranie, spin-off Doctor Who radzi sobie całkiem dobrze w postaci słuchowisk. Niedawno zapowiedziano kolejną serie Torchwood kontynuującą wątki z serialu. Niedawno ogłoszono także, że James Marsters powróci do swojej roli.

Aktor powróci w nowej przygodzie Jacka Harknessa zatytułowanej The Death of Captain Jack. Producent James Goss opowiada:

The Death of Captain Jack jest taką niegrzeczną historią! Sprowadzenie Jamesa Marstersa z powrotem było radością. Kapitan John po raz kolejny, jak opętany klaun, da się we znaki ekipie Torchwood. Jeśli kiedyś zastanawialiście się, jak wyglądałoby Torchwood z kapitanem Johnem u jego sterów, to już nie musicie tego robić. Nic ze świata Torchwood nie pozostaje niezepsute, wliczając w to królową Wiktorię i poczucie stylu Ianto.

Poniżej znajdziecie zwiastun słuchowiska oraz jego opis:

Kapitan Jack w końcu umiera i nadeszła pora, by jego najstarszy przyjaciel odwiedził go na łożu śmierci. Król John przybywa, by opowiedzieć mu historię. Historię o życiu, jakie powinien mieć.

To historia Aleksandra Wielkiego, zatapianych statków, upadających imperiów, robotów-dinozaurów i najazdów kosmitów. To historia o miłości, królewskich ślubach, morderstwie, masowym morderstwie, ludobójstwie i bardzo obcisłych spodniach.

To historia o życiu kapitana Johna i Torchwood. Uważaj, czego sobie życzysz.

Kapitan John Hart ostatni raz na ekranie pojawił się w finale drugiej serii Torchwood, ale jego zdjęcie mogliśmy także dostrzec w odcinku Skok na czas (“Time Heist”) w ósmej serii Doctor Who. 

W słuchowisku pojawią się także Gareth David-Lloyd (Ianto Jones), Kai Owen (Rhys Williams) oraz Tom Price (Andy Davidson). Premiera The Death of Captain Jack odbędzie się w marcu 2018 roku.

Źródło: The Doctor Who Companion

PATRONITE

Daj na ciastko!


Uwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “James Marsters wraca do Torchwood

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *