Fugitive of the Judoon – materiały promujące

Przed nami premiera piątego odcinka Doctor Who zatytułowanego Fugitive of the Judoon. Co niestety oznacza, że już prawie połowa serii za nami! Jak ten czas szybko leci…

W najbliższą niedzielę zobaczymy premierę odcinka Fugitive of the Judoon. Za jego reżyserię odpowiada Nida Manzoor, która wyreżyserowała także poprzedni odcinek. Scenariusz do niego napisał Vinay Patel odpowiedzialny za odcinek Demony Pendżabu („Demons of the Punjab”) z 11 serii.

Poniżej prezentujemy zwiastun odcinka:

To zwiastun, który mogliśmy zobaczyć na końcu odcinka Nikola Tesla’s Night of Terror. Póki co, BBC nie podzieliło się innym zwiastunem, ale jeśli tylko się pojawi, to zaktualizujemy wpis .

Mamy również jego krótkie opisy:

Ko Sho Blo! Impulsywna kosmiczna policja, Judooni, celują w XXI wieczne Gloucester. Doktor, Yaz, Ryan i Graham zmierzają na Ziemię, by powstrzymać ich przed dokonaniem znacznych zniszczeń w tym katedralnym mieście. Kogo szukają i co zrobiła ta osoba, by zasłużyć na gniew Judoonów?

Judooni polują na uciekiniera i stąpają po Gloucester w teraźniejszości. Kim jest zbieg? I dlaczego kosmiczni najemnicy go ścigają?

Mamy również nowe zdjęcia z odcinka. Widzimy na nich Judoonów, Gat z kosmiczną bronią, nowe postacie gościnne oraz oczywiście Trzynastą Doktor i jej towarzyszy.

W odcinku gościnnie wystąpią m.in. Jo Martin (Ruth Clayton, przewodnik po Gloucester), Neil Stuke (Lee, mąż Ruth), Ritu Arya (Gat), Paul Kasey (przywódca Judoonów o imieniu Pol-Con-Don).

Fugitive of the Judoon będzie mieć premierę już w niedzielę 26 stycznia na BBC One i BBC America. W Polsce odcinek będzie mieć premierę 9 lutego na kanale BBC First.

Jak wrażenia do tej pory? Macie jakieś oczekiwania? Dajcie nam znać!

Źródło: Youtube Doctor Who, Cultbox Uwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *